Фестиваль науки в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди

На заході були представлені наукові публікації викладачів та провідних вчених України, також відбулось нагородження найкращих студентів.

Фестиваль науки в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди вже має свою історію і з кожним роком згуртовує навколо себе дедалі більше молоді, яка прагне пізнавати нове, цікавиться тим, як побудований та розвивається світ. Тому вже традиційно, у травні місяці в університеті відбувся Фестиваль науки. Цей рік не став винятком.

15 травня відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського Фестивалю, яке розпочалося із спільного засідання Вченої ради та ректорату. Відкрив урочисте засідання ректор університету, професор, академік Віктор Коцур. Віктор Петрович ознайомив із програмою засідання, зосередивши увагу присутніх на тому, що на зібранні буде підведено підсумки науково-дослідної роботи в університеті за 2017 рік, обговорено і окреслено перспективи на поточний рік, інформує Педагогічна Преса. 

Гості свята буквально занурилися у надзвичайно цікавий світ науки. Проректор із наукової роботи Сергій Рик розповів присутнім про сьогодення університетської науки, висвітлив інформацію про фундаментальні дослідження у галузі природничих, суспільних і гуманітарних дисциплін, загальний обсяг видань університету, продемонстрував слайд-шоу із фаховими науково-теоретичними збірниками, а також оголосив загальний рейтинг кафедр та факультетів по науковій роботі.

Присутніх вразила цікава доповідь завідувача аспірантури, кандидата педагогічних наук, професора Антоніни Розсохи, яка висвітлила особливості організації навчального процесу в підготовці докторів філософії, а також озвучила  здобутки і перспективи у підготовці науково-педагогічних кадрів в університеті.

Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Оксана Луцик розказала присутнім про науково-дослідну роботу студентів, їхні успіхи та плани на майбутнє. Пані Оксана зазначила, що в майбутньому планується розширювати масштаби співпраці з іншими вишами, забезпечувати належні умови для удосконалення наукової підготовки та обізнаності студентів Переяслав-Хмельницького університету.

Охочі мали змогу побачити чудову виставку найкращих наукових видань викладачів та провідних вчених України, що була організована в рамках «Фестивалю науки – 2018». Також студентів було нагороджено грамотами, які посіли призові місця у всеукраїнських наукових конкурсах та олімпіадах, а їх наставників-викладачів – подяками.

Посилання на Педагогічну Пресу: http://pedpresa.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.