! В а ж л и в о

«Європа починається з тебе»: відкритий урок для школярів

Українських учнів з 8 до 11 класу запрошують взяти участь у відкритому уроці, присвяченому Дню Європи в Україні!

День Європи в Україні відзначається щорічно, починаючи з 2003 року. У цей день відбуваються офіційні зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами університетів тощо.

З нагоди святкування Дня Європи в Україні у школярів з 8 до 11 класу всіх закладів освіти є унікальна можливість приєднатися до онлайн-тренінгу «Європа починається з тебе».

Реєстрація для шкіл за посиланням: https://bit.ly/2H6UKrb

Відкритий урок відбудеться 15 травня о 9:00 годині за участі Еміне Джапарової – першої заступниці міністра інформаційної політики України, Іванни Климпуш-Цинцадзе – віце-прем’єрки міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Майкла Щура – популярного українського телеведучого, актора і сценариста.

Щоб стати учасником тренінгу, вам необхідно перейти на YouTube-канал інформаційного агентства «Укрінформ». Учні зі всієї України зможуть долучитися до заходу і використати матеріали відкритого уроку в майбутньому.

Захід спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.


Нагадаємо, «Всеосвіта» підготувала для вас чудову саморобку, аби найкраще висловити свою любов до мами та ТОП-5 найцікавіших традицій святкування в інших країнах.

Посилання на урядовий портал: https://www.kmu.gov.ua/ua

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!