EPAM розпочав весняну хвилю освітньої програми eKids

"Інвестиції в освіту дітей – це інвестиції у розвиток усієї країни".

Цієї весни вже втретє стартувала глобальна соціальна ініціатива EPAM еKids, суть якої полягає в навчанні дітей програмістів компанії основам програмування. Вона реалізується у більш ніж 14 країнах присутності EPAM Systems. В Україні вона охоплює 5 міст, де є офіси ІТ-компанії (Харків, Вінниця, Київ, Львів, Дніпро).

Завдяки зусиллям тренерів-волонтерів з EPAM, за попередні роки в рамках проекту сотні українських дітей вже отримали базові знання в програмуванні на мові Scratch, HTML/CSS і Python.

Навчають школярів волонтери EPAM, а сам процес навчання відбувається в ігровому форматі та триває впродовж березня та квітня. За допомогою мови програмування Scratch дітлахи створюють мультики, ігри та інформаційні проекти на одну з тем Цілей сталого розвитку суспільства. Ця мова допомагає навчитися творчо мислити, системно міркувати та працювати, а це, в свою чергу, вкрай необхідно для життя у цифрову епоху.

Мене тішить, що кожного року наша освітня ініціатива еKids в Україні набирає обертів. Це означає, що ми обрали вірний напрямок у соціальній діяльності. Я безмежно вдячний кожному нашому волонтеру, який ґрунтовно готується до навчання та проводить свої вихідні із питливими до знань школярами. Як відповідальний бізнес, ми розуміємо, що інвестиції в освіту дітей – це інвестиції у розвиток усієї країни - сказав Юрій Антонюк, Глава EPAM Ukraine.

Наразі маємо надію, що в недалекому майбутньому подібні програми будуть розширюватись таким чином, щоб вони стали доступними не лише дітям співробітників IT-компаній, але й дітям з місцевих громад, у яких менше можливостей вивчати програмування.

Фотоматеріал взято з офіційного сайту DOU

Посилання DOU: https://dou.ua/

Посилання IT Ukraine Association: http://itukraine.org.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.