Елітний спорт для студентів: новий спортивно-оздоровчий комплекс в ОЮА

Студенти Одеської юридичної академії зможуть тренуватись у розкішному спортивному комплексі на базі власного учбового закладу.

Тримати своє тіло у формі потрібно не лише для краси, але й для здоров’я. Більшу частину життя ми проводимо сидячи – за робочими столами, вдома за комп’ютером, віддаючи йому перевагу перед пішою прогулянкою. Особливо це стосується студентів, які навряд чи зранку, перед довгим навчальним днем, палають бажанням зробити невеличку гімнастику. Звичайно, завжди існує варіант зі спортзалом, але його ще потрібно знайти (бажано, поблизу домівки чи навчального закладу) і вибрати час для занять.

А от студентам Одеської юридичної академії нічого шукати не доведеться: у закладі розширили спортивно-оздоровчий комплекс, який обладнали близько 40 новими тренажерами для фітнесу та гімнастики. Санвузли і роздягальні ретельно підготували для потреб людей з обмеженими можливостями, щоб вони могли самостійно і без проблем себе обслуговувати. Додатково під трибунами футбольного майданчику відкрили окремий просторий паркінг.

Цей спортивно-оздоровчий комплекс допоможе студентам займатися спортом відповідно до їхніх вподобань, підсилить їх фізичну підготовку. Зокрема, дуже добре, коли керівництво навчального закладу опікується питаннями спорту, а також залучає до таких проектів місцеву владу, – зазначив під час заходу заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.      

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, в комплексі зможуть тренуватись студенти як академії, так і центру культури вишу. З бажаючими працюватимуть професійні інструктор, а також викладачі кафедри фізичного виховання. Щоб заняття проходили з якомога більшим комфортом, в залах встановили потужні акустичні системи, і, окрім них, забезпечили підлогу спеціальним покриттям.

Для студентів відкриють 2 майданчики для гри в міні-футбол, зал для волейболу і баскетболу, тенісний корт і зал для занять аеробікою. Комплекс нараховує 5 тисяч місць.

Посилання МОН: https://mon.gov.ua/ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.