Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
738
11 травня 2019 о 10:00

Електричний байк: 20-річний студент винайшов власний вид транспорту

Упродовж року студент із Хмельниччини конструював байк, який заряджається від розетки. Познайомимось із винахідником ближче.

Його звати Євген Богачук і він студент Хмельницького національного університету. 20-річний юнак змоделював власний вид транспорту у квартирі.

Щоб зібрати необхідні деталі, Євген витратив кошти зі стипендії, яку відкладав упродовж двох років.

Вага байку складає 58 кг, довжина – 2 метри. Транспорт здатний розігнатись до 80 км/год.

Якось я робив дослід: їхав весь час з ручкою газу до упору. Найближчим часом зроблю ще один дослід, обмежу ручку газу, щоб, наприклад, їхати 30 км/год. Тоді виведу середнє арифметичне і буду знати скільки він їде при максимальній і мінімальній швидкостях – розповідає Євген Богачук. 

До комплекту байка входять 2 колеса, сигнал повороту, звуковий сигнал, фари, задні габарити та спідометр. У майбутньому, юний винахідник планує облаштувати власний транспорт ще кількома деталями.

Планую поставити підножку, розробити вхід для того, щоб заряджати телефон від USB, а також налаштувати зв’язок по GPS – ділиться винахідник. 

Ідея змайструвати «залізного коня» виникла у хлопця спонтанно. Два роки тому він пробував розпочати роботу над байком, але засумнівавшись у власних силах, покинув справу. Та через деякий час Євген усе-таки взявся за реалізування ідеї. Хлопець майстрував байк після навчання, здебільшого вночі. За словами винахідника, батьки були не проти його захоплення, а лише підтримували його прагнення.

На моделювання транспорту у студента пішло понад 4 місяці, ще тривалий час він чекав на замовленні деталів з Китаю і різних міст України.

Загалом після пар я приходив, трішки відпочивав, а тоді починав його складати, затягувалось це аж до ночі – пригадує хопець.

Вартість такого байка становить 2, 5 тисяч доларів. На сьогодні Євген вже отримав хороші пропозиції від інвесторів, які готові виділити кошти на розвиток проекту. Винахідник планує створити власну фірму з розробки електротранспорту і вже придумав назву для фірми – «Bars».

До мене вже звернулось чимало інвесторів, які хочуть вкластись, але спершу треба все прорахувати. Також планую зібрати свою команду, бо я сам не справлюсь. Когось планую поставити на зборку, когось на маркетинг. До речі, такі люди вже є на моєму горизонті – розповідає Євген.

Наступною розробкою талновитого хлопця може стати електросамокат. Євген вже катається на власному байку по місту, їздить у справах чи до університету. 


Нагадаємо, відомий кулінарний експерт почав записувати відеорецепти для шкільних їдалень. 

Світлини взяті з сайту Всім.юа

Посилання на сайт Vsim.ua: https://vsim.ua/

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.