Новини
351
16 червня 18:37

Експериментальний проєкт для організації набору та навчання іноземних студентів: уряд ухвалив постанову

Реалізація постанови забезпечить зниження корупційних чинників, зазначають у Міністерстві освіти і науки.

Сьогодні, 16 червня 2021 року, Уряд ухвалив постанову щодо реалізації експериментального проєкту для організації набору до закладів вищої освіти та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Очільник Міністерства підкреслив, що одним зі стратегічно важливих напрямів #МОН у міжнародному співробітництві є залучення іноземних студентів для навчання в Україні.

Наше завдання – не лише ліквідувати будь-які корупційні прояви у процесі набору іноземних студентів, а й створити учасникам освітнього процесу належні умови для навчання та зберегти конкурентні переваги української освіти і підвищувати імідж України на міжнародній арені, – додав Сергій Шкарлет.

Набір іноземних вступників до українських #ЗВО здійснюватиметься за допомогою Єдиної міжвідомчої інформаційної системи. Завдяки такій системі іноземні вступники зможуть подавати онлайн-заявки на обрані освітні програми та відстежувати процес розгляду документів закладами вищої освіти, компетентними органами та консульськими службами.

Завдяки міжвідомчим інтеграціям Єдиної системи передбачається забезпечити зручну та автоматичну передачу інформації для:

  • надання опису освітньої пропозиції;

  • видачі електронного запрошення на навчання;

  • видачі іноземцю візи, його в’їзду в Україну;

  • оформлення посвідки на тимчасове проживання, а також у разі потреби продовження або припинення її дії тощо.

Нагадаємо, #Уряд ухвалив концепцію реалізації проєкту «Президентський університет».

Матеріал взято з сайту Shutterstock

Матеріал, який вас може зацікавити: Вступна кампанія-2021: відеороз’яснення МОН щодо спеціальних умов вступу

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: