Новини
719
13 березня 2018 о 17:15

Експеримент для десятикласників: природничі науки «6 в 1»

МОН запрошує майбутніх випускників взяти участь в новому проекті, який поєднує в собі 6 природничих предметів.

Україна взяла курс на поступове впровадження нових освітніх програм, орієнтованих на модернізацію навчального процесу – із залученням позитивного досвіду європейських та американських реформ.

В межах затвердженого Держстандарту-2018 МОН пропонує школам взяти участь в пілотному проекті «Природничі науки», розробленому для спортивних, художньо-естетичних та суспільно-гуманітарних класів. З 1 вересня інтегрований курс матимуть змогу прослухати лише ті учні, які в майбутньому не складатимуть Зовнішнє незалежне оцінювання з природничих предметів. Приємним бонусом для вчителів нового напрямку є необов’язкове проходження курсів підвищення кваліфікації.  

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, паралельно з розвитком проекту розроблятиметься різноманітне навчально-методичне забезпечення (наприклад, веб-сайти інформаційно-комунікаційної підтримки курсу, методичні посібники для вчителів, а також необхідні підручники для учнів).

МОН ухвалило 4 центральні навчальні програми, які покроково реалізуються в межах курсу: перша і друга пояснять специфіку природних явищ і технологічних процесів відповідно до системи кожної природничої науки; третя програма розкриє причиново-наслідкові зв’язки, що вплинули на сучасний спосіб життя і майбутнє людства; четвертий проект висвітлить особливості модульного підходу до всебічного вивчення природничих предметів.

Поєднання географії, біології, астрономії, хімії, фізики та економіки в одному курсі допоможе випускнику, не знайомому близько з природничим науковим напрямом, краще зрозуміти та сформувати повноцінне уявлення про світ.   

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.