+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Екологічна акція із Mr. Playwood: дивовижні подарунки чекають на вас!

Наші надійні партнери, українська компанія Mr. Playwood,з нетерпінням чекає, щоб нагородити талановитих і дбайливих учасників конкурсу "Екологічна акція" від "Всеосвіти".

Сучасний світ майже повністю автоматизований, в усіх сферах людського життя перевага надається технологічним новинкам, здатним мінімізувати витрату фізичних сил, часу та забезпечити швидкий результат.

Киянин Гарік Корогодський та харківчанин Олександр Прасол задумались над тим, що найбільше приносить людині задоволення під час улюбленого заняття: процес чи результат? Що, до прикладу, цікавіше: просто купити глобус чи змайструвати його своїми руками? Проект «Mr. Playwood» – це справжня знахідка для тих, хто обожнює створювати з деталей цілий всесвіт, спостерігати, як маленькі шестерні взаємодіють між собою, впливаючи на рух величезного механізму.

Українські винахідники розробили просту і, водночас, геніальну ідею екологічно безпечного дерев’яного конструктора, з якого власноруч можна скласти різноманітні фігури на вибір: Пішохідний чи Тауерський міст, Карусель, Глобус, Рушницю, Мікроскоп, Тріскачку і навіть тварин – Механічного єдинорога, Слона, Жабку та Равлика-скарбничку. Пропорції кожного окремого елементу чітко дотримані, ескіз деталей продумується заздалегідь, а потім усі частини вирізаються за допомогою лазерного верстата.

Конструктор «Mr. Playwood» захоплює настільки, що втрачаєш відчуття часу і уявляєш себе видатним Леонардо да Вінчі, який також проектував моделі геніальних машин майбутнього.

Конструктор збирається напрочуд легко і не потребує клею чи додаткових інструментів. Достатньо лише уважно читати інструкцію, щоб зробити унікальний розсувний міст або тварину, яка пересуватиметься будь-якою поверхнею за допомогою поєднаних між собою шестерінок. Усі дрібні та великі деталі рухомі, і саме цим приваблює креативний «Mr. Playwood»: ви не просто отримуєте готову фігуру, але й бачите внутрішній механізм, безпосередньо берете участь у його створенні.

«Життя містера Плейвуда почалося на гілках Великого Дерева, історія якого налічує не одну тисячу років…».

Свою ідею українські стартапери перетворили на колоритну яскраву легенду про талановитого хлопчика, який ріс на Великому Дереві і розробляв для його жителів найпотрібніші речі. Кожна фігура має історію власного виникнення, що робить конструктор ще більш унікальним – це неначе казка з 3D-ілюстраціями, створеними власноруч.

«Всеосвіта» вдячна авторам проекту «Mr. Playwood» Гаріку Корогодському та Олександру Прасолу за неймовірну можливість насолодитися процесом конструювання чарівних та оригінальних фігур. Ми пишаємося нашими українськими винахідниками, здатними створити настільки просту і, водночас, геніальну річ не лише для дітей, але й для дорослих.


Нагадуємо, що в рамках БЕЗКОШТОВНОГО конкурсу «Екологічна грамотність» – за підтримки «Mr. Playwood» – проводиться екоакція «Врятуй пташку – створи годівничку». Долучитись до цієї акції може кожен охочий, адже під час холодної зими пташки, які залишаються зимувати в нашій країні, потребують спільної допомоги. Учасники можуть не лише врятувати пташок від голоду, але й отримати оригінальні дерев’яні конструктори «Слони» та «Глобуси». Повністю механічні, вони не потребують жодних додаткових матеріалів на кшталт клею і захоплять уяву як дітей, так і дорослих.

 

Конкурс триває з 26 листопада до 11 лютого.

Абсолютно всі учасники екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку» за підтримки компанії «Mr. Playwood» отримають унікальну картку учасника клубу «Всеосвіта», яка надає 20 % знижку на будь-які послуги нашого проекту.

На учасників та організаторів чекають яскраві дизайнерські нагородні документи, а переможці екоакції стануть власниками неповторних подарунків від «Mr. Playwood»!

Увага! До кінця екоакції залишилося 3 дні! Поспішай взяти участь та насолодитись сюрпризами!

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти