Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
13072
14 квітня 2020 о 13:26
pdf Роздрукувати

Дистанційне навчання за допомогою ClassDojo для учителів, учнів та їх батьків

Практичні поради, які допоможуть налагодити освітній процес шляхом застосування дистанційного навчання на Class Dojo.

СlassDojo – це зручний і простий інструмент для оцінки роботи класу в режимі реального часу. За допомогою сервісу вчитель може швидко і просто оцінювати класну і домашню роботу. Зручний, яскравий, українізований інтерфейс, симпатичні аватари, цікаві для сприймання дітьми, можливість роботи, як із стаціонарного комп’ютера так із планшета, чи смартфона.

Ідея ClassDojo полягає в створенні зручної, наочної, легко керованої системи заохочення з різними ролями й рівнями доступу. Перевага цього сервісу в можливості зареєструватися: як учитель (який і буде створювати бейджи, ставити цілі, збирати статистику і робити групові розсилки); як учень (якому надсилається персональний код для доступу до свого профілю, де він може змінити свій аватар і налаштувати профіль під себе); і як батьки (які мають доступ до профілю своєї дитини).

Саме про особливості роботи з Class Dojo і можливості використання сервісу для організації дистанційного навчання розповіла Вікторія Шпильова, учителька хімії Спеціалізованої школи №196, учителька вищої категорії, педагогічне звання «Старший учитель». Вебінар у записі доступний для перегляду будь-коли. 


СlassDojo – це закрита освітня соцмережа, розроблена британськими вчителями та IT-технологами, яка має високий ступінь захисту особистих даних. Її можна використовувати й на стаціонарних ПК, ноутбуках, планшетах і для мобільних телефонів (для останніх треба буде завантажити застосунок). Це на 100% безкоштовно, і ви можете налаштуватись за лічені хвилини.

Реєстрація вчителя

Зареєструйтесь та створіть обліковий запис вчителя на веб-сайті www.classdojo.com або через додаток iOS, або Android.

1. Створіть свій клас та додайте своїх учнів. 

2. Просто надрукуйте та поділіться кодом класу чи окремими кодами, щоб студенти могли легко підключитись.

3. Потім надрукуйте та надішліть домашні запрошення батькам або запросіть сім’ї за допомогою електронної пошти. 

4. Поділитися посиланням на клас, в якому викладають інші вчителі.

5. Надсилайте прямі повідомлення родинам, діліться уроками чи оголошеннями та призначайте учням заняття.

6. Діліться уроками, на які учні можуть відповісти з дому за допомогою відео, фотографій, записів у журналі чи малюнку.

Комунікація вчителів і учнів відбувається у такий спосіб:

Учасники «Класу» будуть бачити публікації від вчителя в хронологічному порядку. Це дещо схоже на стрічку новин у соцмережах.

Вчитель зможе прикріпити до матеріалів та завдань PDF-файли, текстові документи, презентації, посилання на вебресурси.

Ще декілька особливостей онлайн-ресурсу: 

  • Кожен учень отримає аватарку у вигляді монстрика.
  • Завдання монстрика – збирати бали за завдання.
  • За кожне вчитель присвоює школяреві певну кількість балів.

Бажаєте опанувати Сlass Dojo краще та використовувати онлайн-ресурс в освітньому процесі? Обов’язково перегляньте вебінар зіркової спікерки Вікторії Шпильової та замовляйте сертифікат з підвищення кваліфікації! 

Вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/distancijne-navcanna-za-dopomogou-classdojo-dla-uciteliv-ucniv-ta-ih-batkiv-177.html

#вебінар #дистанційка #навчання

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.