Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

7 квітня 2020 о 14:01
0 0

Дистанційне навчання: популярні онлайн-ресурси та інструкція

Найпоширеніші онлайн-ресурси для організації дистанційного навчання.

Ефективна комунікація – доброзичливе спілкування, бесіда, під час якої всі учасники вільно висловлюють думки, дослухаються до позиції іншої сторони, а також знаходять шляхи конструктивного розв'язання питання, яке обговорюється. Цієї комунікації можна досягти завдяки онлайн-ресурсам, які можна використовувати для навчання. Популярні застосунки Viber, Telegram, Facebook та інші мають безліч можливостей для всіх користувачів. Як ними користуватися? Про це розповіла Вікторія Шпильова, учителька хімії Спеціалізованої школи №196, учителька вищої категорії, педагогічне звання «Старший учитель».

Створення та налаштування облікового запису Google

Обліковий запис Google виконує роль основної реєстраційної інформації Google і складається з єдиної адреси електронної пошти та пароля.

Gmail

Безкоштовна послуга електронної пошти від компанії Google. Gmail є простою у використанні електронною поштою, що економить ваш час. Отримайте ваші повідомлення миттєво через повідомлення пошти, читайте і відповідайте онлайн та офлайн, і знаходьте будь-яке з них швидко.

З додатком Gmail ви отримаєте:

  • організовану Вхідну пошту – соціальні та рекламні повідомлення сортуються за категоріями, передусім, ви можете читати повідомлення від друзів і сім'ї.
  • менше спаму – Gmail блокує спам, перш ніж він потрапляє в поштову скриньку.
  • 15 Гб вільного місця – вам не потрібно буде видаляти повідомлення, щоб зберегти простір.
  • підтримка декількох адрес – використовуйте як Gmail і без Gmail адреси (Outlook.com, Yahoo Mail, або будь-який інший IMAP / POP електронної пошти) прямо з програми.

Hangout

З Hangouts ви завжди будете на зв’язку. Надсилайте повідомлення контактам, безкоштовно спілкуйтеся за допомогою голосових і відеодзвінків, а також у приватних або групових чатах.

  • Зберіть усі контакти у груповому чаті (до 150 осіб).
  • Перетворіть будь-яку бесіду на безкоштовний груповий відеодзвінок в якому водночас можуть брати участь до 10 осіб.
  • Телефонуйте в будь-яку країну світу (дзвінки іншим користувачам Hangouts безкоштовні).
  • Підключіть свій обліковий запис Google Voice, щоб зв’язуватися з контактами телефоном, обмінюватись SMS-повідомленнями, а також користуватися голосовою поштою.
  • Синхронізуйте чати на всіх своїх пристроях – Android, iOS, комп’ютерах – і завжди залишайтеся на зв’язку.
  • Пишіть контактам, навіть коли вони не в мережі.

Telegram

Безкоштовний додаток на Windows, а також мобільних пристроях, призначений для спілкування користувачів в інтернеті. Одна з головних особливостей Telegram можливість вести групові діалоги. Розробники програми стверджують, що в Telegram можуть спілкуватися між собою до 5 тисяч людей одночасно.

Посилання: https://telegram.org/

Microsoft Teams

«Microsoft Teams» – центр для командної роботи в Office 365 від Microsoft, який інтегрує користувачів, вміст і засоби, необхідні команді для ефективнішої роботи. Застосунок об'єднує все в спільному робочому середовищі, яке містить чат для нарад, файлообмінник.

Ви зможете створити умови для співпраці у класі, приєднатися до спільнот професійної освіти та спілкуватися з колегами, коли отримаєте Office 365 із Microsoft Teams безкоштовно для всієї школи. Для цього ваша школа насамперед має бути акредитованим навчальним закладом.

Посилання: https://products.office.com/en-US/microsoft-teams/group-chat-software

Viber

Viber – це безкоштовний месенджер, із яким ви можете тримати зв’язок з усім світом через інтернет (Wi-Fi або мобільний інтернет за твоїм тарифним планом*). У популярному Viber передбачені функції, що дозволяють будь-якому учаснику сервісу дуже просто і швидко створити груповий чат.

Посилання: https://www.viber.com/ru/

Facebook Messenger

Facebook Messenger – система обміну миттєвими повідомленнями, створена facebook. Інтегрована з додатком на основному сайті Facebook.

Посилання: https://www.messenger.com/

 

Ще більше онлайн-ресурсів для дистанційного навчання від Вікторії Шпильової ви знайдете в цьому матеріалі. А також радимо переглянути вебінар, під час якого спікерка розповіла про декілька популярних застосунків і їхні переваги.

Після перегляду замовляйте сертифікат з підвищення кваліфікації! 

Вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/z-cogo-rozpocati-distancijne-navcanna-najprostisi-onlajn-servisi-ta-pokrokova-instrukcia-172.html

#вебінар #онлайн_ресурси #дистанційне_навчання