Новини
2854
18 червня 15:00

Директори столичних шкіл отримують зарплатню від 25 до понад 30 тисяч гривень, – Віталій Кличко

Цього року в бюджеті столиці на стимулюючі надбавки для всіх освітян міста передбачили 2,8 мільярда гривень.

Середня заробітна платня директорів столичних шкіл та їх заступників складає від 25 до 30 тисяч гривень. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

Мені приємно зазначити, що слідом за столицею й інші міста України почали звертати увагу на оплату праці вчителів та керівників закладів освіти. Київ у цьому напрямку рухається давно. Середня заробітна платня директорів столичних шкіл та їх заступників у першому півріччі цього року складала від 25 до понад 30 тисяч гривень, – зазначив Віталій Кличко.

За словами мера, вже не перший рік Київ виплачує керівникам закладів загальної середньої освіти надбавки за інтенсивність роботи, що сягають до 70 %.

Також Клично підкреслив, що щорічно освітяни столиці за підсумками року отримують суттєву заохочувальну премію.

Цього року в бюджеті столиці на стимулюючі надбавки для всіх освітян міста передбачили 2,8 мільярда гривень.

Зазначу, що на конкурсах на посади директорів шкіл – від 3 до 5 претендентів на місце. Тобто робота у сфері освіти стає престижною. І ми продовжуємо над цим працювати, – додав Віталій Кличко.

Зазначимо, що раніше мер Львова Андрій Садовий анонсував, що директори Львівських загальноосвітніх закладів освіти отримуватимуть по 27 тисяч гривень. 

Також вас може зацікавити матеріал: Зарплату вчителів планують збільшити на 30%, – Денис Шмигаль

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.