Директори шкіл змушують батьків купувати дітям комп’ютери?

В мережі поширилася новина, що керівники шкіл змушують батьків купувати дітям комп’ютерну техніку.

В батьківських та освітянських групах з’явився ось такий “документ”, в якому ніби-то директори шкіл, спираючись на Закон України «Про освіту», примушують батьків забезпечити дітей комп’ютерними засобами.

Користувачі обурилися повідомленням і назвали його черговою аферою, аби дискримінувати вчителів та розпалити ворожнечу між викладачами та батьками. 

“Всеосвіта” звернулася до директора київського ліцею №208 Михайла Чемериса, який, спираючись на букву закону, спростував цю інформацію.

Я переконаний, що це фейк. Є закон України “Про повну загальну скередню освіту, є чіткий лист Міністерства освіти про організацію роботи освіти під час карантину. І там нічого не сказано про те, що батьки мусять запезпечити дітей технічним оснащенням. Так, там сказано, що дирекція школи, в разі відсутності необхідної техніки вдома у вчителя, мусить забезпечити нею вчителів, але примусити зробити це батьків – в них немає таких повноважень, – запевнив директор ліцею.

Пан Михайло вважає, що таких фейків, які породжуватимуть паніку та дестабілізуватимуть ситуацію, з’являтиметься багато. Припускає, це може бути пов’язано з тим, що деякі фірми, які реалізовують ту чи іншу продукцію, зачиняються і зазнають збитків. Тому, цілком ймовірно, розповсюджують неправдиву інформацію, аби примусити людей до витрачання коштів.

Директор школи запевнив, що принаймні в Києві, у більшості дітей не має проблем з дистанційним навчанням, тому що у кожного є, якщо і не комп’ютер, то гаджет. Виключення – лише малозапезпечені родини. А от у сільській місцевості організувати роботу через інтернет – майже неможливо, переконаний директор.

Вас також може зацікавитиКарантин в Україні продовжено на 21 день, – рішення Уряду

2594
25.03.2020 14:15:00

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
2
міс.
0
9
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!