Думай головою, йди за покликом серця

Скільки разів ми чули, що коли підключаються емоції, мозок стає безсильним? Та чи дійсно така теза відповідає дійсності? А що буде, якщо навчитись контролювати емоції та «відчувати» мозок?

Слова – це потужна зброя. Ними ти можеш як окрилити, так і спантеличити. Проте, окрім самої промови є ще й невербальна інформація, яка дає змогу зазирнути у найпотаємніші думки співбесідника. Тому, якщо зумієш приборкати власні емоції, то керуватимеш власним життям. А вдасться розуміти емоційний стан оточуючих та створювати необхідний настрій – поведеш за собою маси. Звісно, є люди, які народилися з таким талантом, але у решти, повір, також не все втрачено. Ці навички можна здобути!

Зовсім скоро свої двері відкриє перший в Україні табір, зорієнтований на розвиток емоційного інтелекту – «Emotions camp». Це 10 днів неймовірно корисної інформації, 20 амбітних та вмотивованих молодих людей, 30 лекцій, спрямованих на розвиток індивідуума. Перший заїзд відбуватиметься 18 - 27 липня в Пущі-Водиці під Києвом.

Провідні психологи та фахівці у сфері емоційного розвитку подарують безліч важливих знань – орієнтування, контроль своїх емоцій та емоцій інших людей. Там ти зможеш навчитися досягати успіху застосовуючи свій емоційний інтелект.

Хто може взяти участь у «Emotions camp»? Лише максимально цілеспрямовані молоді люди від 15 до 19 років, сповнені бажанням розвиватися та працювати над собою. Ти такий? Тоді організатори вже зачекалися на тебе!

Краще керувати своїми емоціями, бо якщо цього не зробиш сам, хтось прийде і забере у тебе цю можливість. Той, хто не йде до своєї цілі стає інструментом для досягнення чужої! Тому хапай штурвал корабля свого життя і нехай вітер буде тільки попутним у напрямку до твоєї цілі.

Посилання Emotions camp: https://unlock-project4.webnode.com.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.