Новини
522
31 травня 13:57

Дуальна освіта – це майбутнє, адже ми хочемо, щоб діти отримували і теорію, і практику, – Денис Шмигаль

За словами прем'єр-міністра, не лише в професійно-технічній освіті, але й у вищій освіті Україна прагне надати студентам високу якість навчання.

Розвиток дуальної освіти в Україні є надзвичайно важливим для підготовки учнів, які у майбутньому зможуть себе успішно зреалізувати. Вже зараз дуальна освіта як елемент державно-приватного партнерства о світній галузі надзвичайно добре себе зарекомендувала.

Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука».

Дуальна освіта – майбутнє, адже ми хочемо, щоб діти отримували не лише теорію, а й були практично підготовленими. Елемент дуальної освіти у професійно-технічній сфері критично важливий та критично необхідний. Тісна співпраця з закладами освіти є успішною, адже тоді бізнес отримує підготовлених спеціалістів, які мають не лише якісні теоретичні знання, але й практичні навички, – підкреслив Шмигаль.

Він додав, що підписаний Главою держави Указ про створення Президентського університету підкреслює: не лише в професійно-технічній освіті, але й у вищій освіті Україна прагне надати студентам високу якість навчання.

Сотні й тисячі студентів й надалі зможуть отримувати якісну базову освіту як у теорії, так і на практиці. Вони не будуть перейматися за своє майбутнє робоче місце, бо у 90% випадків вони знатимуть, куди підуть працювати: або на державну службу, або в приватну високотехнологічну компанію, або в наукову установу, – зазначив прем’єр-міністр.

Він також розповів, що до кінця року понад 3 тисячі населених пунктів, зокрема заклади освіти, отримають доступ до високошвидкісного інтернету, що є важливим у контексті доступу учнів до сучасних технологій.

Розроблені на сьогодні системи й курси дистанційної освіти також дають змогу дітям незалежно від рівня достатку родини отримати доступ до якісної освіти. А спільна програма зі Світовим банком на 200 млн доларів має створити мотивацію навчатися не лише дітям, але й вчителям. Ми будемо вкладати понад 1 млрд грн у придбання техніки для закладів освіти, – акцентував Шмигаль.

Нагадаємо, прем’єр-міністр анонсував у 2021 році збільшення зарплат вчителів в цілому на 30%. 

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Підготовка людей з новим мисленням має починатися не у 17-18 років в університеті, а з народження, – Володимир Зеленський

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.