Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Плітки. Конфлікти
»
Взяти участь Всі події
Новини
3613
26 жовтня 19:02

ДСЯО дослідила якість дистанційного навчання у школах: які проблеми виявлено

Дослідження тривало з 11 до 22 жовтня включно, працівники територіальних органів Служби якості освіти відвідали 1078 онлайн-уроків.

Державна служба якості освіти завершила вивчення організації дистанційного навчання у школах, яке тривало з 11 до 22 жовтня. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій #Шкарлет у своєму телеграм-каналі

Міністр зазначив, що згідно з результатами дослідження у всіх областях України спостерігається високий рівень цифрової грамотності педагогів, а під час дистанційного навчання школи здебільшого використовують поєднання синхронного та асинхронного режимів (93%). Найбільше закладів, з лише асинхронним режимом навчання у Тернопільській (93%) та Волинській (37%) областях.

За словами Шкарлета під час дистанційного навчання у всіх областях переважна більшість закладів освіти використовують інформаційно-комунікаційні системи, а також різноманітні форми організації роботи – підвищення пізнавальної активності учнів: презентації, інтерактивні вправи, демонстрації, зокрема відео та анімаційні.

Моніторинг виявив такі проблеми:

  • якість інтернет-зв’язку;

  • участь у синхронному режимі навчання не всіх учнів з класу;

  • оперативність появи актуальної інформації про організацію дистанційного навчання на сайтах закладів освіти.

Усього за час дослідження працівники територіальних органів Служби якості освіти відвідали 1078 онлайн-уроків. І ми будемо продовжувати таку практику, – зауважив очільник МОН.

Нагадаємо, що Міністерство цифрової трансформації України провело експертизу договорів на закупівлю ноутбуків для вчителів. Така експертиза допомогла зменшити вартість на ноутбуки на 24,7 млн грн.

Вас також може зацікавити такий матеріал: Ще у двох регіонах України продовжили осінні канікули через COVID-19

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.