Дрес-код для вчителів: у школі на Вінниччині вчителі носять форму

У Тарасівській загальноосвітній школі вчителі носять шкільну форму. Дрес-код для педагогічного колективу підтримали усі, і навіть учні.

Чи варто учням носити шкільну форму? Думки експертів часто діляться на «за» та «проти». Виражати свою індивідуальність в школі діти мають через знання, власні думки, ідеї. З іншого боку, носіння шкільної форми привчає дітей до ділового стилю.

Проте, часи змінились. Дітям пропонують носити зручний одяг.

А як щодо  вчителів? Їм носити шкільну форму не обов’язково? Так у школі на Вінниччині правила кардинально змінилися. Тепер, не тільки школярі носитимуть форму, а й педагогічний колектив.

Директор Тарасівської загальноосвітньої школи підтримує думку вчителів, і вважає, що в цьому немає нічого поганого.

Є такі категорії батьків, які заперечують, що шкільної форми не потрібно, але ми з цим боремось, і хочемо донести до батьків, що це дійсно добре, - розповідає директор школи Віктор Мартиняк.

 Так і виникла ідея підібрати дрес-код для вчителів: таку ініціативу підтримали усі. Жіноча частина педагогічного колективу обирала фасон та колір форми.

Вибирали колір, або червоний, або чорний, - каже вчитель початкових класів Надія Трепака, - для більшості вчителів подобається саме червоний, тому що це колір настрою.

Як зазначає Українська Правда з посиланням на телевізійні новини Вінниччини, не всі вчителі сприйняли цю ідею радісно. Наприклад, вчителька Ганна Мартиняк, та згодом вона відчула усі переваги шкільної форми. Ганна вважає, що це економить її час: не потрібно довго думати, що одягнути.

На те плаття дивишся, а там пляма, а те не випрасуване…, - каже вчителька.

Учням сподобалась ідея дрес-коду для вчителів.

Я вважаю, що це дуже чесно,  – зізнається Дмитро Сойчук, учень 5-го класу. - Вони ходять у формі, і ми.

У відділі освіти також підтримали ідею дрес-коду.  Інна Цимбал, начальник відділу освіти Жмеринської РДА переконана, що це об’єднує колектив.

Цікаво, що вартість одного плаття не перевищує 300 грн. 

Фотоматеріал взято з офіційного сайту Жмеринської районної державної адміністрації

Посилання Українська Правда: http://life.pravda.com.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.