і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Довідка від лікаря або пояснення від батьків: що потрібно робити, коли ваша дитина не відвідує школу

Очільник Департаменту охорони здоров'я пояснив, чи потрібна довідка від лікаря, коли дитина хворіє і не відвідує школу.

Директор Департаменту охорони здоров’я Олег Стадник у мережі Facebook повідомив, що у разі хвороби дитини впродовж 10-ти днів батькам достатньо написати пояснювальну записку.

Хочу нагадати всім вам ще раз, що Кабінет міністрів України ще у 2017 році прийняв Постанову № 684, в якій поважною причиною відсутності дитини в школі є два документальних свідчення, які мають рівну юридичну силу і прописані через "або": довідка від лікаря про хворобу дитини або письмове пояснення батьків про причину відсутності дитини.

 

Безумовно, коли дитина має перелом, їй наклали гіпс і вона має рекомендації на подальший період від травматолога – це довідка від лікаря. Але коли дитина була відсутня не більше 10 днів, наприклад у зв’язку з простудою, тоді достатньо письмового пояснення батьків.

На думку Олега Стадника, батькам не потрібно вести дитину до лікарні заради довідки, оскільки письмового пояснення від них буде достатньо. 

Я вважаю, що одужуючу дитину вести на прийом до лікаря, бути в очікуванні прийому заради папірця – звичайно можна, якщо більше не має чим розважитись. Тож пропоную скористатись преференціями Кабміну і працювати на благо сім’ї, не ходити даремно по коридорах лікувальних установ.  

Нещодавно Лілія Гриневич закликала батьків повідомляти класних керівників про прочини відсутності дитини в школі. 

Фотографія взята з особистої сторінки Олега Стадника

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти