Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
2090
25 липня 2019 о 14:30
pdf Роздрукувати

Допомога батькам: розроблено додаток для захисту дітей в Інтернеті

Завдяки новому застосунку з’явиться можливість відслідковувати маршрути від школи додому та контролювати відвідуваність небажаних сайтів.

Star Guard Family – додаток, розроблений українським оператором мобільного зв’язку «Київстар» спільно з компанією Avast – світовим лідером в області продуктів для цифрової безпеки.

Додаток дозволяє батькам контролювати доступ дітей до інтернету з мобільних пристроїв, убезпечити їх від неприйнятного контенту та потенційних загроз у мережі, а також захистити телефони від вірусів .

Star Guard Family створює безпечне середовище для користування інтернетом усіма членами родини, оскільки послугу можна налаштувати на 10 мобільних пристроях одночасно.

 Функціонал додатку включає в себе: 

 ♦  обмеження користування смартфоном та додатками – наприклад, на час занять у школі;

 ♦  перевірка розташування дитини і повідомлення про те, що вона прийшла додому або в школу;

 ♦  налаштування доступу до мережі за віком;

 ♦  блокування сайтів та додатків з неприйнятним контентом, контроль рівня заряду телефону й інші корисні функції для захисту дитини в мережі.

 Як користуватися Star Guard Family? 

1. Необхідно підключити послугу, використовуючи USSD код *588*3#, та встановити додаток із Apple Store або Google Play на телефоні одного із батьків.

2. Зареєструйте в додатку номер мобільного телефону дитини або e-mail дитини та встановіть необхідні налаштування.

У 2017 році Київстар спільно із Національною поліцією України створили ініціативу «Пошук дітей» — це інформаційна розсилка абонентам, мета якої допомагати поліції в пошуку зниклих дітей. На запит Національної поліції Київстар відправляє SMS-повідомлення абонентам, які могли бути свідками зникнення і можуть повідомити правоохоронним органам інформацію, яка може допомогти відшукати дитину.

Посилання на Київстар: https://kyivstar.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.