+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Доплати за несприятливі умови праці освітянам

Чи мають працівники освіти право претендувати на додаткові компенсації за шкідливість роботи, згідно з законодавством?

 Звернімося до законодавства 

Закон України «Про охорону праці»
Стаття 7

Регламентує право працівників на пільги та компенсації за важкі та шкідливі умови праці. Зокрема, у цій частині документа зазначено, що за роботу у шкідливих та несприятливих умовах передбачається оплата праці у підвищеному розмірі та інші пільги й компенсації.

Кодекс законів про працю України
Стаття 100

Нормативно-правовим актом підвищена оплата праці встановлюється категоріям працівників, у яких є такі особливості роботи:

  • працюють на важких роботах;
  • на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці;
  • на роботах з особливими природними географічними та геологічними умовами;
  • працюють в умовах підвищеного ризику для здоров'я.

Перелік робіт, працівники яких можуть претендувати на додаткові компенсації, визначається Кабінетом Міністрів України.

Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти
Додаток 9

У документі зазначені роботи, які належать до таких, що потребують фінансової компенсації у формі доплат до заробітної плати. Список розділений на перелік робіт, за які встановлюються доплати в розмірі до 12% та види робіт з особливо важкими й особливо шкідливими умовами праці, за виконання яких встановлено фінансову компенсацію у розмірі до 24%.

Галузева угода між МОН та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
Додаток 2

Перелік таких робіт також затверджено у документі Міністерстві освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки (в редакції з урахуванням змін від 19.04.2018).

Згідно з пунктом 7.3.2 угоди, керівникам закладів та установ освіти і науки, комітетам Профспілки рекомендовано здійснювати доплати працівникам за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

 Процедура встановлення доплат 

Для того, аби отримати доплату за несприятливі умови праці особи, роботи яких зазначені у переліку несприятливих, мають пройти атестацію робочого місця або оцінювання умов праці (згідно з додатком 9 до інструкції та додатком 2 до галузевої угоди).

Хто перевірятиме?

Атестацію чи оцінювання умов праці здійснює атестаційна комісія, створена наказом керівника закладу чи організації за погодженням з комітетом профспілки. Комісія формується з найкваліфікованіших працівників, представників профспілкового комітету та служби охорони праці установи.

Атестаційну комісію очолює керівник закладу або його заступник. Для роботи членами комісії можуть залучатись спеціалісти інших служб та організацій.

Що додатково оплачуватиметься?

Після оцінювання атестаційна комісія формує висновок. На підставі цього документа керівник закладу затверджує перелік робіт, на яких встановлюється доплата і розміри доплат за видами робіт (за погодженням з профспілковим комітетом).

Фінансова компенсація нараховується виключно за час фактичної зайнятості працівників такими видами роботи або в таких умовах праці.

Скільки отримуватиме працівник?

Доплата за несприятливі умови праці виплачується понад розмір мінімальної заробітної плати. Керівники закладів і установ освіти можуть встановлювати до 12 % посадового окладу і до 24 % тарифної ставки компенсації робітникам, спеціалістам та службовцям, які зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці.

Конкретний відсоток за «шкідливу роботу» та тривалість виплат керівником закладу фіксується в офіційному наказі за погодженням профкому.

Якщо надалі керівництво закладу раціоналізує робочі місця або поліпшить умови праці, доплати будуть переглянуті, а відтак зменшені або скасовані повністю.

Пенсії також можуть встановлюватися підприємствами й організаціями власним коштом. На такі виплати можуть претендувати працівники інших виробництв, професій та посад залежно від умов праці. Ці фінансові компенсації так само призначаються за результатами атестації робочих місць.

 Додаткові необхідні документи 

Постанова Кабінету Міністрів України від 1.08.1992 № 442
Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці

Закон України «Про пенсійне забезпечення»
Стаття 13 щодо призначення пенсії за віком на пільгових умовах

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461
Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах

Посилання на офіційний сайт Управління соціально-економічного захисту Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України: pon.org.ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись