Доньку Ірени Карпи у французькій школі зарахували до росіян

Неприємною шкільною історією зі своєю донькою поділилася українська письменниця і співачка Ірена Карпа, яка проживає в Парижі.

Вийшла моя 8-річна дитина зі школи зі сльозами на очах. – пише Ірена Карпа. – Питає мене, як сказати російською «ласкаво просимо до Росії». На моє «?!?!?!» каже, що вчителька італійської знімає їх у фільмі про глобальне потепління, де дітей розподілили за групами [«американською» й «російською»].

А тепер вгадайте, в яку групу помістили мою дитину з її 50% украінських, а іншими 50% німецьких, єврейських, норвезьких, шведських, англійських генів? Правильно: в російську. Бо на спроби прояснити вчительці, що вона українка, було стандартне «це одне й те ж». А якщо Каї ця група не подобається, вона може не зніматися у фільмі.

Спокійно пояснила я Каї, що її вчителька тупіца, яка не вчила ні історію, ні географію.

А завтра піду в школу поговорю з директором. Мій французький чоловік обурився ще більше. Піде в школу зі мною. Пропонує щодня вчительці роздруковувати сторінку про війну на Донбасі, Голодомор тощо. Коротше, влаштуємо завтра міжнародний скандал, – саркастично додає Ірена Карпа.

Текст, фото: fb-сторінка Ірени Карпи 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
3
міс.
1
0
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!