Долучайтесь до флешмобу #ДякуюВчителю

Висловіть свою подяку вчителю, який змінив ваше життя і допоміг обрати дорогу в успішне майбутнє.

Міністерка освіти і науки Ганна #Новосад привітала з Днем освітян і закликала подякувати своїм вихователям, вчителям, майстрам, викладачам, а також  розповісти про це в соцмережах у межах флешмобу #ДякуюВчителю.

Просте, щире і справжнє дякую. Це перше, що спадає мені на думку, коли я згадую своїх вчителів та викладачів.  Коли я, наприклад, згадую свою вчительку української мови та літератури Людмилу Войтюк з Ладижинської загальноосвітньої школи чи свого крутого вчителя історії Якова Гольденберга, який навчав мене в Українському гуманітарному ліцеї в Києві, чи викладача порівняльного конституційного права, а тепер президента Києво-Могилянської академії Андрія Мелешевича, – розповідає Ганна Новосад.

Вона зазначає, що зараз люди надзвичайно мало знаходять можливостей і часу подякувати тим, хто зробив великий внесок у їхнє життя, у розвиток їхніх особистостей і продовжує це робити для їхніх дітей.

Саме тому Міністерка закликає приєднатись до флешмобу #ДякуюВчителю.

 Що потрібно робити? 

  • напишіть смс, рукописного листа, е-мейл чи зробіть телефонний дзвінок зі щирою подякою вихователю, вчителю, майстру, викладачу — освітянину, що вплинув на вас чи становлення ваших дітей;
  • зафіксуйте на фото чи відео, як дякуєте своєму вчителю, та напишіть допис чи зробіть сторіз про цих педагогів із хештегом #ДякуюВчителю та закликом для більшої кількості людей приєднатися до акції.

Давайте разом подякуємо нашим освітянам за той внесок, який вони роблять у наше життя. Зі святом! – завершує відео Ганна Новосад.

Джерело: МОН

До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
6
міс.
1
7
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.