Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

«Долбаная молодьож»: радник ОП обматюкав студентів

Наближений до владних кабінетів радник Офісу президента в особі Олексія Арестовича вкотре зганьбився черговою заявою, нецензурно висловившись про студентів і викладачів Києво-Могилянської академії.

Радник Офісу президента Олексій Арестович грубо нецензурно висловився про студентів Києво-Могилянської академії.

Про це він сказав у програмі росіянина Марка Фейгіна.

Арестович образив українців, які хейтять Ілона Маска через те, що той запропонував віддати росії український Крим.

Тренди теж є. Особливо в цієї молоді довбаної, яка навчалася у своїй Києво-Могилянській академії, етой є*анутой, бл*дь. Які набралися з канадських університетів всяких фемінізмів і всього іншого, які бігають і прискіпливо говорять: а чи сказав Арестович про «маленьку культуру», а який він поставив акцент, — заявив Арестович.

Висловлювання радника ОПУ спричинили хвилю обурення в соцмережах.

Наприклад, Лариса Сарган, прессекретарка колишнього генпрокурора Юрія Луценка, так прокоментувала заяву Арестовича.

Хто зупинить цього двбйба??? (Вибачте, але літературною не виходить).

Скільки воно ще обсиратиме всіх навколо, маючи статус радника цілого офіса президента?

Дуже хочеться почути, що його таки зустрінуть студенти Могилянки і розкажуть про «долбаную молодьож».

Пане Сергію Квіт (колишній міністр освіти і науки, нині — очолює Києво-Могилянську академію, — прим. ред.), вам теж має бути цікаво… — написала Сарган.

Журналіст Богдан Кутєпов теж не лишився осторонь.

Несила спостерігати, як ви моментально підіграєте, ширячи посилання на весь ефір «хароших рускіх», і виводите гівно в тренди, — прокоментував він ставлення до радника-базікала.

Згодом Арестович перепросив у студентів і викладачів вишу, але зробив це дивним способом.

Щирі вибачення студентам і викладачам Києво-Могилянської академії (хоча вогнища неомарксистських ідей там трапляються ще як). Тут я був неправий, і, безумовно, гребти під одну гребінку тисячі різних людей за однією формальною ознакою не можна, — написав він.

Як виправдання, радник ОПУ зазначив, що був втомлений наприкінці робочого дня, коли давав коментар для телебачення.

Як відомо, наприкінці 2013 року через жостоке побиття міліцейським спецназом «Беркут» студентів у Києві українська нація стала на їхній захист, після чого почалася Революція Гідності. Сьогодні ж, користуючись наближеністю до влади і відсутністю чоловіків, які на фронті боронять Україну від російських окупантів, радник Офісу президента нецензурною лайкою висловлюється про українську молодь і викладачів.

Нагадаємо, на дев'ятому році російсько-української війни та восьмому місяці протистояння українців повномасштабному вторгненню росії в Україну міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет закликав освітян стримувати емоції проти катів українського народу, ґвалтівників дітей, жінок і військополонених, вбивць української нації. Очільник МОН закликав стримуватися у висловлюваннях проти росії та президента путіна, уникаючи матюків.

Фотоматеріали: Еспресо.TV

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.