Новини
303
23 червня 13:12

Документи про освіту завантажать у «Дію»

Люди з тимчасово окупованих територій зможуть користуватися цифровими копіями документів.

Документи про освіту будуть інтегровані в програму «Дія», щоб люди з тимчасово окупованих територій могли користуватися цифровими копіями.

Про це повідомила віце-прем'єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Чиновниця наголосила, що питання про освіту на окупованих територіях порушувалося на нараді за участю керівництва Міністерства освіти і науки, народних депутатів, представників державних органів і громадського сектору.

Війна не завадить вступній кампанії. У тому числі для наших людей під тимчасовою окупацією, — сказала Верещук.

За її словами, крім інтеграції документів про освіту до «Дії», домовилися про максимальне спрощення надходження для абітурієнтів із постраждалих через російську агресію територій і забезпечення виплат вчителям, які відмовилися співпрацювати з російськими загарбниками та продовжують викладати в українських навчальних закладах.

Освіта — це теж поле бою, де ми обов'язково маємо перемогти, — наголосила Верещук.

Як відомо, у тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області практично жоден вчитель не погодився співпрацювати з колаборантами.

Нагадаємо, через повномасштабну російську агресію в Україні можуть змінити дату початку нового навчального року у школах та вишах.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.