Новини
1216
25 жовтня 12:22

Добірка вебінарів від «Всеосвіти»: важливі теми для підвищення педагогічної майстерності

У підбірці – 3 корисних вебінари, що відбудуться цього тижня.

Стрімкий розвиток шкільної освіти, сучасні діти вимагають від вчителя буди завжди «на хвилі» та постійно отримувати нові знання. Це потрібно для професійного розвитку кожного вчителя. Справжньою підмогою у цьому питанні можуть стати  вебінари від «Всеосвіти», що проходитимуть з 25 до 28 жовтня.

Вебінари, які відбудуться цього тижня:

Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками

  • Дата: 25.10.2021 о 18:00.

  • Спікерка: Інна Строгова.

Арттерапія є дуже поширеним методом допомоги з психосоціальними проблемами дитини. Це важливий вид терапії (діагностики, навчання навичок, розвитку тощо), тому важливо розуміти як використовують цей інструмент у навчальному процесі і як інтерпретувати продукт творчості.

Під час вебінара спікерка висвітлить доцільність використання арттерапевтичних технік з дошкіллям для подолання психосоціальних проблем та розвитку дитини. А також навчить добирати техніки під необхідну задачу.

Напрям підвищення кваліфікації: розвиток професійних компетентностей; формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту»; психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку.

Зареєструватися на вебінар:  https://vseosvita.ua/webinar/osoblivosti-vikoristanna-artterapevticnih-tehnik-u-roboti-z-doskilnikami-429.html

Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання

  • Дата: 27.10.2021 о 18:00.

  • Спікерка: Володимир Шевченко.

Виважене, ефективне навчання приносить користь усім учням. Проте для учнів з особливими освітніми потребами може стати необхідною додаткова, а іноді й спеціальна підтримка у навчанні, яка допоможе їм брати повноцінну участь у навчальному процесі та реалізовувати свій потенціал.

Під час вебінара учасники навчаться визначати, яка допомога та підтримка потрібні дітям з ООП; зрозуміють як організовувати середовище, коригувати методи роботи і планувати заходи підтримки для дітей з особливими освітніми потребами; ознайомляться з основними принципами адаптації та модифікації у навчанні.

Напрям підвищення кваліфікації: психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку; створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами.

Зареєструватися на вебінар:  https://vseosvita.ua/webinar/osoblivosti-adaptacii-ta-modifikacii-osvitnogo-procesu-v-konteksti-inkluzivnogo-navcanna-430.html

Інформаційна гігієна та цифрова безпека як важливі компетентності сучасного педагога

  • Дата: 28.10.2021 о 18:00.

  • Спікерка: Оксана Мороз.

Половина українців вважають, що вміють розпізнавати фейки, проте тільки 3% насправді можуть це зробити. На вебінарі спікерка ознайомить освітян з базовими правилами інфогігієни та цифрової безпеки, а також сформує розуміння важливості дотримання цих правил.

Напрям підвищення кваліфікації: використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включно з електронним навчанням, інформаційною та кібернетичною безпекою; розвиток професійних компетентностей.

Зареєструватися на вебінар:  https://vseosvita.ua/webinar/informacijna-gigiena-ta-cifrova-bezpeka-ak-vazlivi-kompetentnosti-sucasnogo-pedagoga-433.html

Опановуйте нові знання та якісно підвищуйте свою кваліфікацію на «Всеосвіті»!

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.