Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
1103
27 вересня 17:57

Добірка актуальних вебінарів від «Всеосвіти»: теми, що завжди на часі

У підбірці – 5 корисних вебінарів, що відбудуться цього тижня.

Вчасно спланований та ефективний графік справ – це вже 60% успіху. Саме тому, ми підготували для педагогів підбірку актуальних вебінарів від «Всеосвіти», що проходитимуть з 27 вересня до 1 жовтня. На цьому тижні педагоги дізнаються, які цікаві вправи можна використовувати для розвитку психічних процесів дітей молодшого шкільного віку, зможуть детальніше ознайомитись з ресурсом Canva та дізнаються, як самостійно оволодіти предметом «Фінансова грамотність».


Вебінари, які відбудуться цього тижня:


1. Фінансова грамотність в старших класах. З чого розпочати?

  • Дата: 27 вересня 18:00

  • Спікер: Вожжов Сергій Анатолійович.

Під час вебінара вчителі фінансової грамотності дізнаються, як самостійно оволодіти предметом «Фінансова грамотність», як сформувати творчий підхід до затвердженої МОН програми і використовувати її з максимальною користю для учнів. Також проходження циклу вебінарів «Фінансова грамотність в старших класах» дозволить викладачам фінансової грамотності впевненіше рухатися за навчальною програмою та активніше використовувати інтерактивні методики в роботі з учнями.

Напрям підвищення кваліфікації: формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту»; розвиток професійних компетентностей.

Зареєструватися на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/finansova-gramotnist-v-starsih-klasah-z-cogo-rozpocati-414.html


2. Нейрогімнастика для першокласника

  • Дата: 28 вересня, 18:00

  • Спікерка: Кирилюк Катерина Василівна.

Після проходження вебінара учасники сформують знання щодо застосування нейрогімнастичних вправ у професійній діяльності та усвідомлять наскільки нейрогімнастика важлива для розвитку учнів молодшого шкільного віку. Крім того, усі вправи для покращення когнітивної діяльності педагоги зможуть застосовувати під час уроків.

Напрям підвищення кваліфікації: психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку; розвиток емоційно-етичної компетентності, формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту».

Зареєструватися на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/nejrogimnastika-dla-persoklasnika-416.html


3. Налагоджуємо ефективну комунікацію. Інструменти для фідбеку

  • Дата: 29 вересня 18:00

  • Спікерка: Шпильова Вікторія Володимирівна.

Під час вебінара у педагогів буде можливість розглянути основні месенджери для швидкої комунікації з учнями та ознайомитись з онлайн-ресурсами, які нададуть змогу отримувати миттєвий зворотний зв'язок від учнів. Відповідно після проходження вебінара педпрацівники знатимуть, у який спосіб налагодити ефективний зворотний зв’язок з учнями та як забезпечити активну участь учнів у процесі пізнання й аналізу власної діяльності.

Напрям підвищення кваліфікації: використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку, розвиток професійних компетентностей.

Зареєструватись: https://vseosvita.ua/webinar/nalagodzuemo-efektivnu-komunikaciu-instrumenti-dla-fidbeku-417.html


4. Вправи на розвиток психічних процесів дітей 4-6 років

  • Дата: 30 вересня 18:00

  • Спікерка: Власюк Ліна Петрівна

Вебінар присвячений дослідженню психічних процесів дітей середнього та старшого дошкільного віку та вправам, що розвивають як когнітивні, так і вольові й емоційні психічні процеси. Пройшовши вебінар педагоги навчаться розуміти психолого-фізіологічні особливості дітей 4-6 років, дізнаються про вправи для розвитку психічних процесів для дітей такого віку, а також зуміють використовувати набуті знання на практиці.

Напрямок підвищення кваліфікації: психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку, розвиток професійних компетентностей.

Зареєструватися на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/vpravi-na-rozvitok-psihicnih-procesiv-ditej-4-6-rokiv-418.html


5. Практичні прийоми створення робочого матеріалу для діяльності/творчості вчителя з використанням платформи Canva

  • Дата: 1 жовтня 18:00

  • Спікерка: Кропельницька Марина Антанасівна

Ресурс для підготовки до уроків Canva – доступний, зрозумілий, з чітким функціоналом та можливістю організації спільної роботи з учнями під час змішаного та дистанційного навчання. На вебінарі педагоги ознайомляться з інтерфейсом ресурсу Canva, а також дізнаються де і як шукати необхідні інструменти для створення різнопланових матеріалів.

Напрямок підвищення кваліфікації: використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/prakticni-prijomi-stvorenna-robocogo-materialu-dla-dialnostitvorcosti-vcitela-z-vikoristannam-platformi-canva-413.html

Якісно підвищуйте свою кваліфікацію на сайті «Всеосвіта».

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.