Новини
846
18 січня 15:50

До завершення реєстрації на пробне ЗНО-2022 лишається п’ять днів

Станом на 17 січня 2022 року 42 957 особи уже зареєструвалися на пробне ЗНО.

До 22 січня триває реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року. Кожен охочий може зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Про це повідомляє пресслужба Міністерство освіти і науки України.

Станом на 17 січня процес реєстрації завершили 42 957 осіб, які замовили 67 005 тестувань. Уже традиційно найбільше обрано тестувань з української мови і літератури, математики, англійської мови.

Участь у пробному тестуванні дає змогу учасникам:

  • попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм #ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2022 року;

  • попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

  • психологічно налаштуватися на проходження ЗНО;

  • навчитися ефективно розподіляти час.

Вартість пробного ЗНО різниться за регіонами й коливається в межах від 213 до 309 грн. Різниця пов’язана з особливостями організації тестувань, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у різних регіонах, прогнозованою кількістю тестувань тощо.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

  • 19 березня – з української мови, української мови і літератури;

  • 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест із одного навчального предмета.

Реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Авторка: Тетяна Нікішина

Вас також може зацікавити такий матеріал: В Україні затвердили нову форму сертифіката ЗНО: що змінилось

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.