До першого класу з LEGO: безкоштовні конструктори для українських шкіл

The LEGO Foundation в межах співпраці з МОНом забезпечить першачків з усієї України новими конструкторами.

Новий освітній Держстандарт, який набуває чинності з 1 вересня 2018 року, зосереджений не лише на використанні нових навчальних методик і залученні позитивного європейського досвіду, але й на міжнародній та міжорганізаційній   співпраці.

З огляду на це Міністерство освіти і науки України спільно з THE LEGO Foundation підписали Меморандум про взаєморозуміння, який передбачає безкоштовне забезпечення наборами конструктору всіх перших класів (з 17 тисяч шкіл України) протягом 2018-2019 років. Такі комплекти допоможуть розвинути в дітях інтерес до навчання, підвищити мотивацію та впровадити ігрові методи в загальний учбовий процес, що підвищить його ефективність. Крім того, педагоги матимуть нагоду опанувати новий підхід у продуктивному використанні конструкторів під час уроків та в позаурочній діяльності.

Це один із наймасштабніших проектів The LEGO Foundation зараз. Ми віримо, що завдяки цій співпраці ми зможемо підтримати зміни, які відбуваються в початковій школі в межах реформи освіти. Ми цінуємо партнерство з Україною і сподіваємося, що ця співпраця допоможе дітям розвивати уміння та навички, що забезпечать у майбутньому здатність особистості успішно навчатися, – зізнався Віце-президент The LEGO Foundation, голова програми «Спільноти навчання через гру» Каспер Оттоссон Канструп під час підписання Меморандуму.         

Як повідомляє офіційний сайт МОНу, перші 100 шкіл, які впроваджуватимуть новий Держстандарт за реформою НУШ, вже до 31 березня 2018 року отримають безкоштовні набори LEGO: зокрема, це комплект «Шість цеглинок» окремо для кожного учня та «LEGO Play Box» для всього класу. Яскраві та неординарні конструктори сподобаються дітям та сприятимуть цікавому проведенню уроку.

Ми цінуємо допомогу The LEGO Foundation, оскільки це матеріали, які допоможуть дітям з кожної української школи опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. При цьому вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб. Просто уявіть собі, ці набори отримають усі українські школи. Це будуть школи і в великих містах, і в маленьких містечках; і в центральній Україні, і в гірських районах західної України, і на лінії зіткнення на Сході. Це дуже серйозна допомога для нас, – підкреслила Міністерка освіти і науки Лілія Гриневич.  

Додамо, що з початку 2018 року тренери The LEGO Foundation провели для 700 педагогів (серед яких заступники директорів, психологи та вчителі перших класів зі 100 пілотних шкіл) корисні тренінги, присвячені впровадженню ігрових та діяльнісних методів навчання. Крім того, подібні тренінги відвідують й тренери Нової української школи – на сьогодні це майже 792 особи з 20 регіонів  України.

Фотоматеріали взяті з офіційної сторінки МОНу.       

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.