Для випускників – ID-картки без черги

ID-картки випускникам загальноосвітніх навчальних закладів видаватимуть у пріорітетному порядку.

Змінились умови видачі ID-картки випускникам загальноосвітніх навчальних закладів. Як повідомляє Державна міграційна служба, школярі випускних класів зможуть оформити документ у першочерговому порядку.

Керівникам обласних управлінь міграційної служби надано доручення щодо організації максимального сприяння процесу оформлення ID-карток випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, – розповідають у ДМС.

Нагадаємо, що ID-картка – це документ, який замінить паперовий паспорт задля спрощення процедури перевірки у державних органах. Крім того, електронна картка дозволить не займатися збиранням різноманітних довідок для отримання послуг.

Керівники територіальних підрозділів у співпраці із місцевими управліннями освіти, а також разом з  керівниками навчальних закладів проведуть засідання з питання організації прийому учнів в окремо встановлені для цього години. Крім того, на порядку денному прийняття рішення про документування після проведення ряду відповідних перевірок.

Щоб оформити ID-картку вперше, школярам необхідно звернутися до підрозділу ДМС або центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за своїм місцем реєстрації та надати наступні документи: свідоцтво про народження, паспорти батьків (або одного з них) та довідку про реєстрацію місця проживання (її видає орган реєстрації, сформований місцевою адміністрацією).

Перший паспорт у формі ID-картки видається абсолютно безкоштовно.

Посилання ДМС: https://dmsu.gov.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.