і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Для хорошого відпочинку – приємна книга!

Пропонуємо Вам добірку корисних та мотиваційних книг для розвитку та гарного настрою.

Усі школярі з нетерпінням чекають літніх канікул, але є особистості, які також мріють про відпочинок, бодай на кілька тижнів. Так, вчителям необхідно відпочивати також, адже всю енергію вони витрачають на учнів: щоденні уроки, перевірка зошитів, шкільні збори, вирішення проблемних ситуацій – усе це неабияк виснажує.

Для тих вчителів, які залишилися вдома і насолоджуюються сімейним затишком, або навіть ті, які десь на відпочинку ніжаться під сонцем, ми пропонуємо добірку цікавих та корисних книг.

Книга – це завжди найкращий друг і шлях до нових знань.

1. Кен Робінсон «Школа майбутнього»

Джерело: lib.oa.edu.ua

Кен Робінсон – відомий педагог, експерт із питань освіти. Його виступ на конференції TED переглянуло понад 50 млн осіб. Найважливіші ідеї з питань реформування освіти Кен виклав у своїй книзі. Робінсон закликає поміркувати, чому освіта сьогодні перетворюється на таку важливу політичну проблему, і він наводить декілька причин. Замість стандартизованої педагог пропонує впроваджувати «органічну освіту». Вона має чотири основні якості: здоров’я (концепція органічної освіти передбачає піклування про інтелектуальний, фізичний, духовний та соціяльний розвиток учнів); екологія (органічна освіта ґрунтується на усвідомленні взаємозалежности всіх складників розвитку для кожного учня і для всієї спільноти); справедливість (яка передбачає орієнтацію на плекання талантів та потенціялу всіх учнів, незалежно від їхнього соціяльного стану чи життєвих обставин); турбота (органічна освіта створює максимально сприятливі умови для розвитку учнів на засадах співчуття, досвіду та здорового глузду).

Ще більше корисної інформації Ви дізнаєтесь, прочитавши цю книжку.

2. Стівен Кові «7 навичок високоефективних людей»

Джерело: wikipedia

Стівен Кові – американський освітянин, письменник, підприємець та мотиваційний спікер. У своїй книзі Стівен розповідає про власний досвід виховання дітей.  Окрім того, Стівен описує важливі навички та принципи, які допомагають досягти успіху. У своїй книзі він пояснює, що людина і вдома, і на роботі керуються тими самими механізмами і мотивами. У Кові є рецепт, як прийти оновленим і зробити це невимушено. Без суперривків і забігів на виживання. «7 навичок високоефективних людей» – це не про те, як досягти успіху, а про те, як зробити успіх своїм способом життя.

3. Пасі Сальберг «Фінські уроки 2.0»

Джерело: ranok.com.ua

Пасі Сальберг – фінський професор, експерт з питань освіти у Всесвітньому банку та структурах Європейського союзу, а також вчитель математики.

Про фінську систему освіти говорять чи не найбільше з усіх і вважають її, як зразок для реформування власних освітніх систем. Пасі розповідає про шлях Фінляндії у сфері освіти та завдяки чому вона стала однією з найкращих у світі.

4. Дуг Лемов «Майстерність учителя»

Джерело: bookz.ru

Дуг Лемов – американський педагог і консультант, виконавчий директор «Uncommon Schools». Письменник описує багато ефективних методик, які допоможуть кожному вчителю провести свій урок незабутньо. І хоча комусь ці методики можуть здатися надто банальними, проте їх ефективність підтверджена.

5. Анна Віневська «Метод кейсів у педагогіці. Практикум для учителів»

Джерело: osvitanova.com

У посібнику два розділи: схема складання і розв'язання педагогічних кейсів; самі кейси і ситуації. Пропонуються кейси різної тематики: взаємодія педагога з дітьми, що мають певні порушення розвитку, взаємодія педагога і учнів у конкретних навчальних ситуаціях, взаємодія педагога і батьків і ін.

Бажаємо Вам гарного відпочинку та приємного читання! 

Інформація узята з сайту 4mama: http://4mama.ua/uk

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь