Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
2034
2 січня 2019 о 19:33

Для громадського обговорення пропонується законопроект «Про позашкільну освіту» – МОН

Законопроект передбачає якісні зміни у системі позашкільної освіти.

МОН пропонує для громадського обговорення проект закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту», метою якого є удосконалити правове регулювання освітнього процесу в системі позашкільної освіти, а також створити умови рівного доступу до позашкільної освіти в регіонах.

Очікується, що реалізація проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту» матиме позитивний вплив на розвиток та модернізацію позашкільної освіти на принципах компетентнісного підходу, доступності, орієнтації на потреби та запити здобувачів, та їхніх батьків.

Законопроект передбачає такі зміни:

  • розширення змісту поняття системи позашкільної освіти;
  • уточнення термінології в системі позашкільної освіти;
  • розмежовування основних завдань позашкільної освіти, основних засад державної політики та принципів освітньої діяльності в системі позашкільної освіти;
  • встановлення системи забезпечення якості позашкільної освіти;
  • визначення повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування щодо системи позашкільної освіти;
  • деталізація особливостей трудових правовідносин у системі позашкільної освіти.

Якщо ви маєте зауваження та пропозиції до законопроекту, надсилайте їх до 20 січня 2019 року у письмовому вигляді на адресу: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135 або пишіть на електронну скриньку: yurii.demediuk@mon.gov.ua, Демедюк Юрій Григорович.

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua/ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.