Десятикласник із Сум створив "розумний чайник"

"Ми вирішили показати людям, що можна дешево самому автоматизувати та роботизувати свою оселю."

 Україна багата на юних винахідників та цікаві неординарні ідеї! Ще одним підтвердженням цього факту є десятикласник із Сум Данило Земляний, який в рамках проекту “розумний будинок” презентував свій перший винахід - “розумний чайник”.  З його допомогою, побутову роботу чайника можна автоматизувати та керувати ним дистанційно за допомогою телефону та підключення до мережі Інтернет.

Вам достатньо лише натиснути кнопку в своєму телефоні, і необхідна кількість гарячої води заллється у вашу заварку та зробить вам чай,- говорить Данило.

Науковий керівник Данила, Антон Зингель, зазначив, що над розробкою винаходу вони працювали близько місяця, а його собівартість становить близько 500 грн. На цьому вони не збираються зупинятись, і далі планують зайнятися розробкою “розумної лампи”.

Ми вирішили показати людям та світу, що можна дешево самому автоматизувати та роботизувати свою оселю. І зробити своє життя комфортнішим та прикладати менше зусиль до побутових речей, – зазначив школяр.

Ми пишаємося, що в українських школах навчаються такі ідейні та розумні учні. “Всеосвіта” бажає Данилу та його науковому керівнику натхнення та успіхів в подальших наукових розробках!

Фотоматеріали взяті із офіційниї сторінки сайту Сумські дебати

Посилання Сумські дебати: debaty.sumy.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.