Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
4870
9 грудня 2019 о 16:04
pdf Роздрукувати

Дерев’яні поробки: проєкти та ідеї для класу

Оригінальні поробки для веселого навчання учнів!

Бажаєте дізнатись, як із звичайних дерев’яних паличок можна сконструювати годівничку для пташок, тривимірні геометричні фігури, неординарну закладки для книжок тощо?

«Всеосвіта» підготувала кілька цікавих ідей, як за допомогою дерев’яних паличок створити затишну атмосферу в класі та активізувати пізнавальну діяльність учнів. 

1. Автобус з фотографіями учнів

Ремесленные палочки, приклеенные к моим поделкам

Ця ідея буде актуальною на початок наступного навчального року:

  1. З’єднайте палички один з одним так, щоб утворилась форма автобуса.
  2. Розфарбуйте транспорт у будь-який вподобаний вами колір та приклейте колеса з паперу.
  3. На місці вікон приклейте фотографії учнів і напишіть їхні імена.

Іменні автобуси можна розмістити на стіні класу чи ватмані.

2. Пальчиковий театр

Craft Sticks Проекты

Використайте кольорові фарби і декілька аксесуарів для створення тваринок. Їх можна зберігати на полиці в класі та грати у будь-яку вільну хвилинку.


Вас також може зацікавити пальчиковий театр «Ріпка»:

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/ukrainska-narodna-kazka-ripka-palcikovij-teatr-146820.html


3. Указка для читання

Идеи ремесленных палочек

Допоможіть юним читачам стежити за сторінкою за допомогою їх персональною указкою. У вашому арсеналі мають бути різні намистинки та прикраси, якими можна декорувати паличку. Кінцевий результат порадує всіх: звичайна дерев’яна паличка перетвориться на магічну.

4. Закладки для книжок

Craft Sticks Проекты

Такі милі закладки для читання не залишаться без уваги. Учням необхідно покласти долоню на тканину з фетру, обвести ручкою та вирізати. До основи палички необхідно приклеїти стебло квітки і листочки, а наприкінці – долоню.

Персональна закладка готова до використання!

5. Ігровий лабіринт

Знаходимо будь-який картон, розташовуємо довільно дерев’яні палички та запускаємо кулю. Хто з ваших учнів пройде лабіринт найшвидше?

6. Арт-загадка

Така ідея потребує більше часу для підготовки: з’єднаєте скотчем дерев’яні палички та намалюйте на них будь-яку картину. Від’єднайте палички та роздайте учням по одній. Завдання полягає у тому, що школярі мають зібрати цілісне зображення.

7. STEM-проєкт: кораблик

Побудуйте з дерев’яних паличок звичайний човник. Запропонуйте учням проекспериментувати з розмірами парусів чи формою човна, щоб дізнатись, хто виграє гонку.

8. Двовимірні та тривимірні фігури

Craft Sticks Проекты

Знайдіть шаблон будь-якої геометричної фігури та зробіть її із дерев’яних паличок. Готову фігурку можна лишити на наступні заняття з геометрії.


Читайте також: 

Цифрові лінії: як їх використовувати в освітньому процесі;

Веселі математичні ігри для юних Декартів і Тюрінгів

Джерело і фото: We Are Teachers

#ідеї #клас #учні #НУШ #деревяні_палички #поробки #розробки

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.