Новини
1981
3 червня 2020 о 12:48

Департамент освіти Києва пропонує скасувати ДПА для 11-х класів

Ті ж учні, які вступатимуть до ЗВО, пройдуть зовнішнє незалежне оцінювання відповідно до затвердженого графіка.

Департамент освіти міста Києва на підставі рішення Комісії з надзвичайних ситуацій запропонував скасувати у цьому році державну підсумкову атестацію для 11-х класів. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

Ми пропонуємо, щоб випускники, які не планують цьогоріч вступати до закладів вищої освіти, не складали ЗНО. Це стосується й випускників закладів професійно-технічної освіти. Ті ж, хто вступатимуть, пройдуть зовнішнє незалежне оцінювання відповідно до затвердженого графіка, – пояснив мер.

Він додав, що у 2020 році ЗНО у Києві планують складати 31 тисяча киян, з них 17 тисяч – цьогорічні випускники шкіл.

Для проведення незалежного оцінювання у столиці підготували майже 7 000 аудиторій. Там будуть здійснювати всі необхідні дезінфекційні заходи та контроль за станом учасників іспиту.

Нагадаємо, що ДПА для 4-х та 9-х класів Міністерство освіти і науки скасувало ще раніше.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Освітяни створили петицію про скасування ДПА для 11-х класів

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.