День вишиванки в Україні: коли і як відзначатимуть

У третій четвер травня українці традиційно святкують День вишиванки. У цей день прийнято одягати вишиту сорочку на роботу, навчання чи просто на прогулянку.

Свято вишиванки з’явилось в Україні понад 10 років тому і лише нещодавно набуло неабиякої популярності. Щороку до святкування долучаються знамениті голлівудські зірки, поети, громадські діячі та всі, хто любить Україну всім серцем.

У 2019 році головним трендом є вишиванки з резинкою по середині рукава. Найпопулярніші кольори національного одягу – зелений, бордовий, рожевий.

19 травня відзначають Всесвітній день вишиванки, у всьому світі організовують акції, марші та флешмоби.

 Де і коли відзначатимуть День вишиванки? 

  1. 16 травня на Поштовій площі в Києві пройде народний показ вишиванок від дизайнера Юлії Магдич. 
  2. 16 травня у Вінниці проведуть конкурс фотографій на кращу вишиванку. Долучитись можуть як жителі міста, так і гості. У цей день потрібно з’явитися у вишиванці на Європейській площі.
  3. З 16 до 19 травня у Греції відбуватимуться святкування Всесвітнього дня вишиванки. Семінари, майстер-класи, виставки – охочих запрошують долучитися до свята та поринути в українські традиції. 
  4. 19 травня о 13:30 годині в Токіо відбудеться Марш вишиванок. Це буде 5-й традиційний марш у центрі району Ґінза (Токіо).

Додавши в повсякденний образ елементи етнічного одягу, ми відразу створюємо неповторний український стиль. Долучайтесь до святкування Дня вишиванки і ви. Станьте частиною української історії, яка звершується вже сьогодні! 


Минулого року команда «Всеосвіти» долучилися до святкування всеукраїнського флешмобу з нагоди Дня вишиванки.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
3
міс.
0
4
дн.
1
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!