+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

День відкритих дверей для студентів: коли заклади профтехосвіти запрошують до себе

МОН склало список закладів професійної освіти, в яких найближчим часом відбудеться день відкритих дверей для студентів.

Для вступників, які планують навчатися у закладах професійної освіти, стартують дні відкритих дверей. Під час заходів традиційно розказуватимуть про умови та дати вступу, терміни навчання, виробничої практики тощо. Відвідати деякі заклади можна вже завтра, 13 лютого 2019 року, на Сумщині, Чернігівщині, Полтавщині, Харківщині та в Києві.

У межах днів відкритих дверей вступники разом з батьками можуть ознайомитися з матеріально-технічною базою закладів, поспілкуватися з майбутніми викладачами, дізнатися про зміст навчання, наявність гуртожитків тощо.

Міністерство освіти і науки зібрало графік проведення днів відкритих дверей у понад 300 закладах профосвіти з різних регіонів України. Переглянути їх можна натиснувши на назву області чи міста.

♦ Запорізька область 

♦ Івано-Франківська область

♦ Луганська область 

♦ Миколаївська область 

 Полтавська область 

♦ Харківська область   

♦ Закарпатська область 

♦ Чернівецька область 

♦ Чернігівська область 

♦ Сумська область 

♦ Рівненська область 

♦ Донецька область 

♦ місто Київ

Розклад планують час від часу оновлювати.

Ми вдячні закладам профосвіти, що оперативно надали для широкого доступу власні графіки, наразі чекаємо інформацію й від інших регіонів. Переконана, що ми маємо більше комунікувати зі вступниками, розповідати їм, як змінюємо профосвіту та робимо її відповідною до сучасних вимог ринку праці. Аби впевнитися в цьому, усі охочі можуть прийти на зустрічі і побачити, наскільки широкий спектр професій сьогодні пропонують заклади профосвіти, - зазначила генеральна директорка директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік.

Вона також назвала кілька простих кроків, необхідних для вступу в ЗПО. Так, спочатку варто визначитися з професією, яку вступник хоче опановувати. Для цього можна пройти спеціальні профорієнтаціні тести - кілька їх видів, зокрема, пропонує Державна служба зайнятості.

Відтак необхідно обрати один чи кілька закладів та обов'язково завітати до них під час дня відкритих дверей для більш детального ознайомлення.

Якщо вам сподобався заклад, ви бачите в ньому можливості опанувати обрану професію та реалізувати себе - дізнайтеся, що потрібно для вступу. Обов'язково запитуйте про можливості дуального навчання, цікавої практики та інших переваг - повірте, у профтесі їх чимало! - підкреслила Ірина Шумік.

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись