Розробки
2274
9 лютого 18:35

День Святого Валентина: підбірка креативних та цікавих розробок

Подаруйте радість і любов своїм рідним, близьким та коханим через валентинки своїми руками.

Насправді День Святого Валентина – це не лише про кохання, а й про любов. Любов до друзів, рідних, колег. Адже кожна людина хоче почути, що її цінують, поважають і, найголовніше, люблять. А ще це день позитивних емоцій, подарунків, посмішок і приємних сюрпризів.

Тож ми підготували цікаві та креативні розробки валентинок, які можна зробити своїми руками й подарувати букет справжніх емоцій найближчим, найріднішим чи просто друзям.

Листівка «Люблю»

Ця валентинка передасть почуття любові не лише до коханої людини, а й до батьків, друзів та улюблених вчителів. А об'ємна форма готового виробу додасть елегантності й краси.

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/listivka-lublu-410420.html

Листівка «Серце в долонях»

Іноді дуже важко підібрати слова, щоб розповісти про свої почуття. Не дарма вважається, що справжня любов не описується словами. Але можна з любов'ю виготовити валентинку й подарувати тому, кого любиш. «Серце в долонях» передасть усі ваші почуття і ніжність навіть без слів.

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/listivka-serce-v-dolonah-410417.html

3D-листівка до 14 лютого

Також, якщо вам складно зізнатись у почуттях вголос, візьміть нашу вітальну листівку, ручку і напишіть щось приємне людині, яку збираєтесь привітати. Такий подарунок сподобається другу, вчителю чи комусь із близьких.

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/listivka-z-14-lutogo-202279.html

Конверт з листівкою до Дня святого Валентина

А ще можна підготувати валентинку і прийти раніше до школи чи на роботу і просто покласти на стіл листівку. Той, кому адресоване привітання буде дуже приємно здивований, побачивши у себе на столі таку красу. Для цього ідеально підійде наш конверт з листівкою.

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/konvert-z-listivkou-do-dna-svatogo-valentina-109718.html

 Ілюстрації з цитатами про кохання українських поетів 

Українські класики вміли красиво говорити про кохання, як ніхто інший. Пропонуємо 12 паперових сердечок з уривками віршів поетів. Таку розробку можна використати для декорування класу чи інших навчальних кабінетів. А ще це чудова нагода пригадати творчість відомих поетів.


Завантажити: https://vseosvita.ua/library/ilustracii-do-dna-svatogo-valentina-109588.html

 Ілюстровані вірші 

Емоційні уривки віршів українських поетів, ілюстрованих тематичним орнаментом стануть гарним подарунком для кожної важливої людини у вашому житті. А ще такий подарунок неабияк оцінить вчителька української літератури.

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/ilustrovani-virsi-na-temu-dna-svatogo-valentina-u-formati-a4-109541.html

Любій матусі

Для найкращої мами у світі ми створили окрему, сповнену любові й ніжності листівку аби ви мали змогу висловити їй всі свої безмежні почуття.

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/lubij-matusi-129592.html

Нехай ваші почуття знайдуть свого адресата! Сподіваємось, наші розробки принесуть радість вам і вашим близьким.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.