і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Використання мобільних застосунків на уроках
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд

День народження Шевченка в Сумгаїті відзначили з плакатами від «Всеосвіти»

Українська громада ім. І. Франка відсвяткувала День народження Тараса Шевченка з ілюстрованими плакатами Кобзаря.

Серед геніальних постатей українського народу Тарас Шевченко займає почесне місце. З року в рік до Дня народження Кобзаря в різних куточках світу організовують заходи, присвячені його життю і творчості. Ми довго роздумували над тим, як допомогти нашим користувачам відзначити День народження Шевченка весело й цікаво. Наша творча команда постійно розробляє яскраві саморобки, плакати, листівки, щоб кожен урок або виховний захід проходив надзвичайно цікаво. Цього разу креативна команда «Всеосвіти» розробила унікальні плакати співпраці – ілюстровані портрети Кобзаря, щоб охочі мали змогу відсвяткувати Шевченківські дні. 

До Дня народження Шевченка залишається лише один день, а ми вже отримали перші відгуки про нашу унікальну розробку. Ми неймовірно раді, що ілюстровані плакати користуються популярністю не лише в Україні, але й, на хвилинку, в Азербайджані. Нещодавно ми отримали чудові світлини від Української громади ім. І. Франка міста Сумгаїт, які відзначали 205-річчя від Дня народження Кобзаря з ілюстрованими плакатами українського класика. Члени української громади зібрались разом, щоб декламувати власні поетичні твори, присвячені Шевченку, ознайомитися із творчим шляхом поета і прикрасити захід ілюстрованим портретом Тараса Шевченка.

Творча робота над спільним проектом згуртовує колектив, а ще й додає наснаги. Ілюстрована розробка складаєтсья з кількох листів А4, які необхідно розмалювати і склеїти для утворення цілісного портрета. І ось тепер ми можемо спостерігати результат творчої роботи членів громади – портрет класика вийшов дивовижним! 

Ми неймовірно раді, що розробка «Всеосвіти» припала до душі українській громаді в Сумгаїті. Ми вдячні всім нашим читачам за те, що користуєтесь нашими саморобками і творчими проектами, адже все, що ми робимо – робимо саме для вас. Для нас важливий зворотний зв'язок, і ми завжди тішимось, коли бачимо світлини та читаємо ваші враження. 

Якщо ви хочете поділитися фотографіями і враженнями, пишіть нам в особисті повідомлення у мережі Facebook, або ж відмічайте групу “Всеосвіта” у своїх дописах:)

Посилання на спыльноту у ФБ


Друзі, якщо ілюстровані портрети Шевченка припали до душі вам так само, як і нам – ми маємо для вас кілька чудових варіантів: 

Долучайтесь до безкоштовного конкурсу “Садок вишневий коло хати” і беріть участь у творчому розіграші подарунків! 

Взяти участь: https://vseosvita.ua/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти