«Дбаючи про щастя інших, ми віднаходимо своє» © Платон

Благодійний фонд «Життєлюб» дарує унікальну можливість школярам – відкриває набір на оплачуване стажування. Не пропустіть свій шанс!

Це стажування – не просто досвід першої роботи в істинно крутій команді, це ще й можливість відвідати серію навчальних тренінгів та практичних занять та майстер-класів, осягнути основи проектного менеджменту та розвинути навички ділової комунікації.

Програма стажування триватиме упродовж місяця, 6 неповних робочих днів на тиждень (важливо, що пропускати дні чи заняття не можна). Після закінчення практики усі стажери повинні будуть захистити власні дипломні проекти. За цей час молоді люди зможуть отримати неоціненний досвід від команди благодійного проекту «Життєлюб», які поділяться добром та знаннями.

По закінченню стажування на практикантів чекають сертифікати про проходження практики та перша офіційна рекомендація. Ті зі стажерів, що найкраще проявлять усі свої здібності, здобудуть можливість отримати постійну роботу в штаті «Життєлюба».

Детальніше про «Життєлюба»

У 2013 році волонтери звернулися до спонсорів для того, аби допомогою реконструювати танцювальний майданчик для пенсіонерів у Гідропарку міста Києва. Після ремонту було повністю замінене покриття підлоги, встановлені нові лавки та музичне обладнання. Словом, майданчик засяяв новими барвами і вже чекав на літніх людей, запрошуючи усіх закружляти у танці. І вже за декілька місяців на оновленому майданчику зазвучали вальси.

Після знайомства з людьми, які, попри свій поважний вік, не втратили смак до життя, в організаторів народилась геніальна, на нашу думку, ідея – створити фонд «Життєлюб», який займався б організацією яскравого та насиченого дозвілля людей поважного віку та надавав би їм адресну допомогу. І це справжнє щастя – що у них це вийшло!

Сьогодні, завдяки команді «Життєлюба», тисячі пенсіонерів мають змогу насолоджуватись улюбленими фільмами, танцями, виставами, спортом, екскурсіями, літературними вечорами, навчальними курсами та майстер-класами. На перший погляд, це такі прості речі, але вони й справді здатні наповнювати життя новими враженнями та робити хоча б трішки щасливішими літніх людей.

Життя літніх людей сповнене труднощів, тому цей благодійний проект – ніби ковток свіжого повітря для них. Місія «життєлюбів» – надавати пенсіонерам привід виходити зі своїх квартир, вдихати життя на повні груди та насолоджуватися спілкуванням. Адже, не бійся старості, бійся загубити ложку, якою ти смакував життя.

«Проекти Добра»

Крім організації дозвілля та освітніх програм, «Життєлюб» займається надзвичайно особливим проектом – «Обід без бід». Це допомога для малозабезпечених, будинків людей похилого віку та адресна допомога нужденним пенсіонерам. В межах проекту, «життєлюби» встановлюють точки безкоштовного гарячого харчування, оскільки окрім нестачі спілкування та емоцій, вони часто відчувають дефіцит елементарних речей – наприклад, їжі. У таких «пунктах добра» літні люди щодня можуть отримати гарячий обід.

У серпні 2017 року команда благодійного фонду «Життєлюб» запустила ще один дивовижний проект – перший безкоштовний багатофункціональний хаб для пенсіонерів «Кіно-Сад Життєлюб», який працює на некомерційній основі.

На 2 583м2 розмістилися:

  • кінозал, на більш ніж 250 місць;
  • сцена для проведення концертів;
  • танцмайданчик;
  • спортивний майданчик для занять гімнастикою, йогою, пілатесом та іншими активностями;
  • майданчик для настільних ігор;
  • майданчик для проведення майстер-класів;
  • безкоштовний бар з прохолодними напоями;
  • зона для відпочинку

У 2018 році «Кіно-Сад» почав свою роботу з 12 травня і тепер працює 5 днів на тиждень, з середи по неділю з 16:00 до 22:00.

Нещодавно «Життєлюб» запустив першу в Україні платформу SuperOnuki, на якій будь-хто може зареєструвати кампанію зі збору коштів для допомоги літнім людям. Завдяки цій платформі вони хочуть допомогти більшій кількості пенсіонерів та розповсюдити свої «промені добра» далеко за межі Києва.

«Життєлюб» – це один із найбільш виняткових та благородних проектів, якому немає аналогів в Україні. Тому, якщо тобі від 14 до 16 років і ти хочеш стати частиною їхньої супер-команди, тоді надсилай мотиваційний лист на пошту i.dobra8@gmail.com. Відбір на стажування у липні проводитиметься на конкурсній основі за результатами співбесіди, тому поспіши. Впевнені, охочих чимало.

Окремо хотілося б подякувати команді цього благодійного проекту, оскільки тільки великодушні та шляхетні люди здатні допомагати здобувати щасливі моменти тим, хто так сильно їх потребує. Завдяки вам розбиваються стереотипи. Ви – ті, хто допомагає повірити у вислів «Мої роки – моє багатство».

Фотоматеріали взяті з офіційного сайту Життєлюб

Посилання на Життєлюб: https://www.happyold.com.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.