Coursera: на освітній платформі з’явився курс на одержання ступеня бакалавра

На освітньому порталі Coursera відкрився курс на одержання ступеня бакалавра під час дистанційного навчання.

Студенти стануть бакалаврами з такої спеціальності: «Компютерні науки» при Лондонському університеті. У навчальну програму буде включено вивчення Big Data,  систем штучного інтелекту, віртуальної реальності та розробки ігор. Також повідомляється, що до програми увійдуть 23 модулі. Як повідомляє Studway, навчання триватиме 4 роки.

Реєстрація на курс відкриється лише в січні 2019 року, але участь може прийняти будь-яка країна.

Учасникам з України потрібно подати атестат про повну загальну середню освіту ( мати прохідні бали, і звичайно ж, знати іноземну мову).

Це чудова можливість отримати європейський диплом не виходячи з дому. 

Проект в галузі освіти Coursera заснований професорами Стенфордського університету: Ендрю Іном та Дафною Коллер. Проект співпрацює з провідними університетами світу, які публікують і ведуть в системі курси по різних напрямках. Відвідувач заходить на сайт, прослуховує лекції, здає екзамени. Цікаво, що в минуло році на сайті було зареєстровано понад 24 млн. користувачів. Основна частина курсів представлена на англійській мові, декілька китайською, французькою, російською, португальською. Серед величезного переліку курсів, кожний зможе знайти для себе щось нове та корисне.

До речі, в Україні існує аналог освітній платформі – Prometheus. Це унікальний громадський проект масових онлайн-курсів. Тут також можна отримати навчання від найкращих університетів та організацій України абсолютно безкоштовно.

 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.