+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

«Цифровий освітній простір»: у Слов’янську відбулась (не)конференція mini-EdCamp

Українські освітяни зібралися разом, щоб поділитися досвідом і практичними знаннями. Дізнайтесь, як відбулась (не)конференція mini-EdCamp Sloviansk.

4 травня на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» відбулась унікальна освітня подія, яка обє'днала проактивних учителів з усієї України – магістральна (не)конференція mini-EdCamp Sloviansk.

У просторому холі едкемперів зустрічали усміхнені волонтери та координатори події – Вікторія Гринько та Тетяна Євтухова.

До початку урочистого відкриття залишались лічені хвилини, тож пригощаючись кавою і чаєм, освітяни поспішали зайняти місця в актовій залі. Ось в такому гарному настрої розпочався mini-EdCamp у Слов’янську і про це трішки детальніше.

Організатори події відразу зарядили учасників енергійним танцем, а опісля увімкнули відеопривітання від команди EdCamp Ukraine. Після перегляду відео, традиційно, відбулось знайомство зі спікерами експертних паралелей. Саме учасникам (не)конференції доведеться обирати цікаві для себе локації, однак вибір не легкий. Один із найголовніших принципів EdCamp – закон «про дві ноги». Учасники можуть вільно відвідувати ту чи іншу локацію.

Під час першої експертної паралелі вчителі дізнавались про те, як урізноманітнити навчання з програмою MozaBook, як використовувати кубики Lego, ознайомлювались із електронними ресурсами та дидактичними матеріалами для початкової школи, брали участь у майстер-класі з роботехніки.

Варто відмітити, що майже кожна локація була вщент заповнена зацікавленими слухачами. Друга і третя експертні паралелі також вражали різноманіттям тем, тож увімкнувши суперсилу, ми намагались встигнути всюди.

Прийоми критичного мислення, фінансова грамотність, із соцмережами на ТИ, академічна доброчесність, телекомунікаційні проекти як засіб формування ключових компетентностей – ці та інші теми обговорювалися експертами та учасниками. 

Приємним сюрпризом стала енергійна підзарядка від Наталі Уварової, аніматорки шоу-студії «Мона». Кілька рухливих вправ під музику і щира посмішка вже не сходила з обличь «білих ворон».

Але ніхто не забував і про відпочинок, адже на першому і другому поверсі університету були розміщені креативні фотозони, поличка із навчальною літературою і журналами «Всеосвіти», м’якенькі пуфики і смачні яблучка з логотипом EdCamp.

Важлива місія була в команди EdCamp Ukraine – дізнатись про найпотаємніші мрії освітян. Традиційно, учасникам запропонували змайструвати паперові літачки і написати на них побажання або мрію. Наступним завданням була робота над критеріями оцінювання підвищення кваліфікації вчителів. Учасникам потрібно було ознайомитися з усіма критеріями, обговорити їх в групі і пояснити загалу, з якими критеріями вони погоджуються, а з якими ні.

Час пролетів напрочуд швидко і наступила та мить, коли потрібно з усіма прощатися. Ми впевнені, що додому освітяни повернулись натхненими і мотивованими змінювати освітнє середовище країни. Дякуємо організаторам за запрошення і за високий рівень підготовки, який ви всім продемонстрували. Це була незабутня подія для сотні вчителів з усієї України. Ми щасливі бути частиною спільноти відповідального вчительства і разом з вами досягати будь-яких вершин.

Більше фотографій за посиланням: http://bit.do/eRQpx

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти