і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Чи не Ви – наступний експерт УЦОЯО?

Центр оцінювання якості освіти розпочав прийняття заявок на портфелі експертів комісії з питань встановлення порогів «складено/не складено».

УЦОЯО оголосив про набір представників громадських організацій до складу експертної комісії, яка цьогоріч встановлюватиме порогові бали для учасників ЗНО.

 Хто може стати претендентом? 

Відповідно до Положення про експертну комісію до її складу, окрім представників МОН, НАН України, НАПНУ, УЦОЯО та регіональних центрів, закладів освіти, можуть входити представники громадських організацій. Тож, громадські організації, метою (або цілі) та напрями діяльності яких пов’язані з функціонуванням української системи освіти, можуть подати заявку на участь у встановленні порогових балів для ЗНО у 2019 році.

Якщо ви є представником об’єднання/спілки керівників та/або працівників установ/закладів систем вищої, професійно-технічної, середньої освіти батьківської, студентської громадськості тощо, то маєте усі шанси, аби стати причетним до цього важливого для української молоді заходу.

 Коли можна подати заявку? 

Прийняття пропозиції щодо включення представників громадських організацій до складу експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання вже розпочато. Заявки від претендентів прийматимуться до 3 травня включно.

 Куди надсилати свої пропозиції? 

Заявки від представників громадських організацій щодо їх включення до складу комісії приймаються на адресу Українського центру оцінювання якості освіти: вул. Володимира Винниченка, 5, м. Київ, 04053.

 Вимоги до надання пропозицій: 

 Чому це так важливо? 

Поріг «складено/не складено» впливає на подальший результат учасників зовнішнього оцінювання. Рейтингові оцінки отримають лише ті учасники тестування, які подолають поріг. Натомість, учасників ЗНО, тестові бали яких є меншими за поріг «складено/не складено», поінформують про «провал» на зовнішньому оцінюванні (в графі результату тестування буде вказано «не складено»). Мінімальна оцінка «100 балів» збігається зі значенням порога «складено/не складено». Далі результати ЗНО визначаються за шкалою 100–200 балів (рейтингові оцінки).

Тобто експертна комісія з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання безпосередньо вплине на рейтинг учасників ЗНО та хід вступної кампанії закладів освіти.

 Ухвалення рішення щодо складу комісії 

Включення пропонованих осіб до складу комісії здійснюватиметься на засадах збалансування інтересів різних груп освітянської спільноти та інших зацікавлених сторін. Склад комісії буде затверджено до 20 травня 2019 року.


Довідково 

 1  Засідання експертної комісії щодо встановлення порога «складено/не складено» відбуватимуться орієнтовно у період із 10 до 24 червня (три засідання).

 2  Залучення фахівців до роботи в комісії здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до
Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення ЗНО.

 3  Оплата праці членів експертної комісії здійснюється відповідно до Схеми оплати праці (позиція «особа, яка бере участь у роботі колегіальних робочих органів Українського та регіональних центрів»).

 4  Особам, залученим до роботи в комісії, які проживають за межами м. Києва, на підставі наданих проїзних документів та згідно з умовами цивільно-правового договору може бути компенсовано витрати на проїзд від місця проживання до відповідного населеного пункту та у зворотному напрямку за узгодженими із замовником маршрутами.


Посилання на УЦОЯО: http://testportal.gov.ua/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти