Новини
2064
21 січня 2020 о 15:12

Чи вмієте ви вирізняти запозичені слова в мові?

Мова завжди розвивається. Зокрема, вбирає в себе іншомовні слова. Деякі з них міцно вкоренилися в українській мові і ми не помічаємо "запозиченості", а інші - навіть зрозуміти не можемо. Та чи знаєтеся ви на іншомовних словах?

Будь-яка мова, якщо вона контактує з іншими мовами, так чи так вбирає в себе риси з інших мов. Особливо помітний процес запозичення слів. Сьогодні, в час глобалізації та технологізації світу, цей процес видно, як ніколи. І мовознавці не припиняють дискутувати, чи потрібні нам іншомовні запозичення, чи ми можемо обійтися суто українськими словами.

Саме про це журналістка Діана Колодяжна говорить із філологинею Юлією Вишницькою у новому випуску “ПРОмовних витребеньок”. Підписуйтеся на наш ютуб-канал та ставте дзвіночок під цим відео, щоб не пропустити нову розмову та поділитися своїми думками щодо цієї теми.

А поки ви чекаєте на відео, пропонуємо вам пройти наш коротенький тест про запозичення.

 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.