Чому птахи вміють літати і як розчиняється селітра: дивні завдання на ЗНО для вчителів

У мережі обговорюють зміст запитань тестування для вчителів початкових класів.

29 лютого 1 552 педагоги пройшли перший етап сертифікації у форматі ЗНО. Зміст завдань тестування викликав обурення серед учителів початкових класів. Про найбільш дивні й несподівані завдання учасники ЗНО розповіли онлайн-виданню «Експрес».

Наприклад, педагогів запитували, як визначається прогноз погоди за видами хмар. Серед інших запитань були ще такі: як визначити якість освітлення в класі, що відбувається з людиною при ураженні струмом? 

Найбільше вразили запитання з математики – обрахувати площу розгортки куба і внутрішній об’єм паралелепіпеда. Добре, що в мене старший син у 10-му класі, то я недавно це повторювала (сміється. – Авт.). З біології були перераховані органи, і треба було обрати систему, до якої вони належать. Ми ж у початкових класах вивчаємо не всі системи людського організму..., – розповіла Олена Гузь, учителька початкових класів Новодачинської ЗОШ I-III ступенів.

Інші учасники ЗНО не розуміють обурення педагогів і вважають, що завдання були цікавими. Наприклад, учителька з Чернігова Тамара Рогова каже, що педагог відповідає за життя і здоров’я учнів не лише під час уроку, але й перерви. Тому він має знати, чи правильно облаштоване освітлення у класі.

Нагадуємо, що вчителі, які успішно пройдуть всі етапи сертифікації, отримають 20% надбавки до зарплати.


Читайте також: 

ЗНО для вчителів початкових класів: завдання про ЗУНР і хвойні ліси

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
2
міс.
0
0
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!