і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Центр розвитку кар’єри: підготовка, підтримка, допомога

«Знайти хорошу роботу – просто!» – у цьому впевнена команда центру професійної кар'єри.

Нещодавно на Сумщині запрацював сучасний заклад для профорієнтації школярів та старту професійного шляху випускників профтехів. Також до команди платформи розвитку професійної кар’єри зможуть звернутися усі охочі.

Охтирський центр професійно-технічної освіти, на базі якого і функціонуватиме Центр розвитку кар’єри, пропонуватиме розглянути вакансії, відкриті на місцевих підприємствах.

Центр кар’єри та працевлаштування створений для того, щоб:

  • максимально полегшити процес налагодження зв’язку між учнями та випускниками і роботодавцями, що зацікавлені в освічених і професійних працівниках;
  • адаптувати учнів до умов ринку праці, що динамічно змінюється;
  • надати школярам об’єктивну інформацію про актуальні професії та рівень оплати праці;
  • знайти роботу для випускників Центру розвитку кар’єри;
  • допомогти учню визначитися із майбутньою професією та необхідним багажем знань і навичок, що його має здобути фахівець в обраній галузі;
  • навчити учнів складати резюме та проходити співбесіди з роботодавцями.

Під час семінарів, які проводитимуть у центрі, фахівці-практики розказуватимуть про способи вибору професії та форми навчання. Крім того, для школярів там проводитимуть майстер-класи, на яких вони зможуть спробувати себе у майбутній професії, докладно дізнаватися про її переваги, поспілкуватися з працівниками та учнями закладів тощо.

Центр професійної кар’єри – це вимога часу, можливість багатостороннього діалогу, адже його існування дозволить зміцнити співпрацю школярів та випускників з роботодавцями й надасть можливість працевлаштування тих, хто знаходиться у пошуках роботи на якісні робочі місця. До центру кар’єри можна буде організовувати екскурсії та проводити заходи для учнів шкіл міста, які виявляють інтерес до здобуття професійно-технічної освіти, – коментують представники платформи для професійного зростання.

Серед інших заходів, які планують організувати на базі центру – тренінги:

  • з написання резюме;
  • тренінг з проходження співбесіди;
  • підвищення кваліфікації.

Це вже четверта платформа такого формату, яку відкривають у регіоні. Їх діяльність спрямована на те, щоб допомогти учнівській молоді визначитися з професією, а випускникам закладів – допомогти у кар'єрному розвитку.

Усі заходи та консультації у центрах – безкоштовні!

Посилання на МОН: mon.gov.ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти