Бути вчителем - це гарно, креативно та модно!

Ми не стримались і підібрали для вас декілька фото творчого манікюру вчителів.

Не секрет, що вчителі, які безмежно люблять свій предмет, прагнуть виражати своє захоплення в найрізноманітніший спосіб! Вони регулярно розвиваються, читають, надихають та навчають інших! Вчителі математики на уроках геометрії з серйозним виглядом обличчя виводять на дошці бездоганні фігури без допомоги лінійки, і лише блиск в їхніх очах та милування своїм витвором підказує учням, як сильно вчитель любить свій предмет! Вчителі літератури знають всі вірші на пам'ять не лише через те, що це їхня робота. Можливо, серед зошитів, які вони щодня носять на перевірку, завжди лежить збірник поезій Ліни Костенко чи збірник сонетів Шекспіра!

Однак крім демонстрації своєї обізнаності, вчителі здатні демонструвати оточенню свою любов до предмета навіть за допомогою свого зовнішнього вигляду.

Редакція «Всеосвіти» була приємно здивована тим, що в мережі Інтернет є безліч ідей та фото присвячених тому, як вчителі доповнюють свій професійний образ різними цікавими деталями! Однією з таких популярних деталей, як не кумедно, є вчительський манікюр. На таких ресурсах як Instagram блукають тисячі фото того, як жінки-педагоги урізноманітнюють свій образ завдяки дизайну нігтів! Ми не стримались та вирішили поділитися цими фото з вами.

1. Ось так креативно оздоблювали свої нігті вчителі хімії!

2. Так урізноманітнили свій образ вчителі математики!

3. А ось так вирішила оздобити свої нігті американська вчителька географії!

Креативні вчителі – це наше все. Дивлячись на ці фото, ще більше починаєш розуміти, що бути вчителем – це модно!

Фотоматеріали взяті із Instagram: https://www.instagram.com/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.