Булінг очима школярів: добірка відео

Про наслідки шкільного насильства говорять діти. Що вони думають і як бачать вирішення проблеми? Перегляньте відео.

З 16 до 20 вересня у рамках просвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я маю право» проходив тиждень з протидії булінгу під хештегом #РазомПротиБулінгу.

Впродовж тиждень у закладах освіти України відбувалась масштабні флешмоби із залученням громадських організацій, та різноманітні просвітницькі заходи. Редакція «Всеосвіти» зібрала для вас декілька творчих відеоробіт, у яких розкривається тема шкільного насильства.

1. НВК № 167 м. Києва

Запальний танець школярів однієї із столичних шкіл не лишить вас байдужим.

Перегляньте відео за посиланням на fb-сторінці: https://www.facebook.com/zoeys.mail/videos/2493954500651389/

2. Медична гімназія № 33 м. Києва

«За щасливе дитинство» – та звучить гасло учнів медичного закладу освіти. Цікавий танець під гучні оплески однокласників. Талановиті та відкриті діти вразять вас.

3. Олевська ЗОШ № 3

Учні показали реальні сцени, які трапляється практично із кожною дитиною в школі. Можливо, хтось впізнає серед юних авторок і себе.

4. Ми проти булінгу. LifeSchool

Це невеликий відеоролик ми відзняли, щоб нагадати про своє ставлення до булінгу #Мипротибулінгу – зазначають автори відеороботи.

5. Булінг

Знущання, псування особистих речей, висміювання, побиття – ці та інші види булінгу показують учнів цього відео. На жаль, нам не вдалось дізнатись, в якій школі відзнято відеоролик.


Проблема шкільного насилля в різних формах прояву сьогодні існує практично в кожному освітньому середовищі. Педагогічний колектив не має достатнього рівня фахової підготовки з попередження булінгу та чіткого алгоритму реагування. Надзвичайно актуальний курс від «Всеосвіти» «Протидія шкільному насильству» допоможе поглянути на проблему з різних сторін та організувати максимально ефективну протидію прояву насильницьких дій в учнівському середовищі.

Курс може бути зарахований вам як підвищення кваліфікації, відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.    

Пройти курс можна за посиланням: https://vseosvita.ua/course/protydiia-shkilnomu-nasylstvu-1.html

Джерело відео: Facebook і YouTube

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.