Блокчейн-технологія у дитячому садку

Кияни можуть записувати дітей у дитсадки через систему блокчейн.

Коли дитина досягає певного віку, в першу чергу батьки турбуються про те, який дитячий садочок вона буде відвідувати. Звичайно, щоб прийняти малюка до виховного закладу необхідно зібрати перелік документів, та ще й стати в чергу на запис в обраний дитсадок.

Такий процес лише засмучує більшість батьків, вони гадають, що від них щось приховують.

На сьогоднішній момент ситуація кардинально зміниться: відтепер, кияни можуть записувати своїх дітей до дитсадків завдяки впровадженій системі блокчейну, що в першу чергу застосовувалась для передачі криптовалюти.

Як інформує Освіторія, посилаючи на видання «Вечірній Київ», переваги такої системи у тому, що кожен із учасників може прослідкувати за діями, що відбуваються у «ланцюжку», тому приховати інформацію про рейтинги буде неможливо.

Це пілотний проект, який допоможе визначити, чи варто застосовувати цю систему і в інших містах України, бо поки що, в рамках проекту, це можливо лише в Києві.

Відповідальним за проект є директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, співкоординатор Kyiv Smart City Юрій Назаров.

Цікаво, що люди не виявляли великої зацікавленості блокчейном до 2012 року, поки не виникла необхідність у розвитку новітніх технологій. Наприкінці 2013 року відбувається сплеск інтересу до Bitcoin — і тут же усі починають говорити і про blockchain. Саме у цей час відбувався потужний «інфошторм» на тему загальнодоступності криптовалют.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.