Новини
618
1 червня 14:53

Благодійна книгарня збирає та продає прочитані книги, щоб допомогти онкохворим дітям та їхнім родинам

Принести свої цікаві, але вже прочитані книжки можна з 20 травня до 13 червня до одного з закладів-партнерів.

Волонтери благодійної книгарні «ДієСлово» збирають прочитані книжки. Всю зібрану літературу продадуть, а виручені кошти витратять на будівництво центру для онкохворих дітей та їхніх родин.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці благодійної книгарні «ДієСлово».

У книгарні зазначили, що прочитаним книгам дають друге життя: спочатку їх сортують за жанром, потім призначають ціну, а вже після цього продають на Х Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал»

Принести свої цікаві, але вже прочитані книжки можна з 20 травня до 13 червня до одного з закладів-партнерів.

Довідково.

Всі зібрані кошти буде передано на підтримку проєкту «Центр Дача» – єдиного в Україні центру, який приймає на безкоштовне проживання родини з онкохворими дітьми під час їх лікування у Національному інституті раку.

Також вас може зацікавити: В Україні відзначатимуть День вшанування пам’яті дітей, які загинули від збройної агресії Росії

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.