Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Більшість учителів продовжать педагогічну діяльність

Учителі планують повернутися в Україну з-за кордону.

Українські вчителі, які наразі перебувають за кордоном, планують повернутися в країну.

Про це повідомили у Державній службі якості освіти з посиланням на результати опитування педпрацівників, які вимушено перебувають за кордоном через військову агресію росіян в Україні.

Зокрема, 87% учителів зазначили, що планують повернутися в Україну.

Окрім того,14% учителів хочуть повернутися до початку навчального року, якщо буде відновлене очне навчання в школі, де вони працюють.

Серед інших умов повернення найчастіше називають закінчення бойових дій, безпекову ситуацію в країні та бажання працювати в Україні.

Проте 11,4% педагогів ще не прийняли рішення щодо повернення в Україну. Переважно вчителі не планують повертатися через нестабільну ситуацію, хвилювання за здоров’я та психологічний стан власних дітей, різке зменшення заробітної плати.

1,6% опитаних зазначили, що не планують повертатися в Україну через відсутність житла та сімейні обставини.

97% респондентів повідомили, що продовжать свою педагогічну діяльність, 2% — не визначилися, а 1% не мають такого бажання.

Нагадаємо, київського викладача КПІ звільнили з роботи через зневагу до державної мови.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.