Безпечно і оригінально: учні Китаю виготовили однометрові капелюхи для дотримання дистанції

Тримати дистанцію в один метр - тепер легко!

Керівник однієї з початкових шкіл китайського міста Ханчжоу винайшов оригінальний спосіб для дотримання дистанції між учнями. 

26 квітня діти школи Янчженга, у якій офіційно відновили заняття, одягли однометрові капелюхи. Перед початком занять вчителі попросили батьків разом з дітьми зробити вдома однометрові капелюхи, схожі на традиційні убори футоу, які були популярні у 950—1300 роках. Футоу в Х столітті, за династії Сун носили чиновники та воєначальники. За однією з версій, футоу були потрібні для того, щоб запобігти перешіптуванню під час зустрічей. Їх одягали переважно на збори та офіційні церемонії.

На думку керівництва, ці головні убори допоможуть дотримуватися дистанції в 1 метр і підвищать настрій учнів. Також, це спосіб звернути увагу учнів на історію Китаю.

Діти виготовляли капелюхи з безпечних, гігієнічних та екологічних матеріалів. Вони дуже обережно носили ці величезні капелюхи, у яких втілені їхні ідеї. Якщо інші учні хотіли наблизитися один до одного більше ніж на один метр, вчителі нагадували, аби ті звернули увагу на відстань.

Це дійсно наша творчість: діти мають носити однометрові капелюхи і тримати відстань в один метр, — пояснив з усмішкою директор школи. 


Засновник київського ліцею «Гранд», освітній експерт Володимир Співаковський прокоментував цю ідею китайських вчителів так:

Вийшла комбінація «три в одному». І навчання безпечне. І компетенція особистого соціально-психологічного простору в дітей автоматично формується. І креатив на весь світ. Заодно і математики повчимося: скільки при таких умовах може розміститися в класі дітей, якщо середньостатистичний клас має 60 квадратних метрів?»

Джерело: https://vse.ee/djh


Можливо, Вас зацікавить: 

«Я сумую за школою»: як учні підтримують вчителів під час карантину

Герої нашого часу: незвичні історії вчителів, які підтримують учнів під час карантину

Вчителі у соцмережах: зробіть навчання ще крутішим

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.